Sevdiğinizi nasıl belli edersiniz?

gercekten seviyorsunuz ve birazcık utangacsınız sevgılınız yanınıza gelince heyecandan agzınız diliniz beyniniz tutuluyor.. napmam lazım ona karsı ki cok anlasın onu cok sevdiğimi kızlar yardımcı olurmusunuz

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok içten bi şekilde öp yanaklarından :) başını omzuna koy kandini çok güvende hissettiğini falan söyle :) eimn ol kendinden geçecektir bunları yaşayınca :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gözlerimden anlar bu kadar basit

0|0
    0|0
  • genel de belli etmem :D

0|0
    0|0
  • gözlerine bakarımm gülerimm

0|0
    0|0
  • gözlerine bakarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk zamanlar birbirinize alısmaya calisin onu sıkmadan her dakika onunla oldugğunu sorunlarını paylas onu iki kisilik bi hayata alistir her defasında onun cok değerli olduğunu soyle yan yanayken gozlerine derin derin bakman bazen kucuk el temaslarında bulunman gözlerini kacırman yeter

0|0
    0|0
    • cok zamandır tanısıyoruz arkadastık sımdı sevgılı olduk ben cok sevıyorum ama bellı edemıyorum yınede fıkırler ıcın saolun

• sarılabılırsın ıcten bır sarılmayla sevgını gostermen mumkun

0|0
    0|0
  • bnce sürekli öp :) sarıl sevdiğini söyle onun yanında mutlu oldugunu söyle.benim sevgılım bnı neden öpmuyorsu seven kişi öper dıyordu düşün artık

0|0
    0|0
    • hmm tamam umarım yapabılırım :)

• bence yeni bir ilişkiyse öpme ama sen bilirsin.hem bakmaya utanıyorsun öpmeye cesaret edebilecek misin

• bakışlarını ona kilitle gözünün içine bakarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...