Ofsayt nedir acill?

Arkadaşlar ben ofsaytı en basit nasıl anlatabilirim futbolcu arkadaşa rezil olmak istemiyorum :( bildigimi sansın istiyorum

Güncellemeler:
Internetteki en iyi Ofsayt adlı videoyu izledim valla kolaymış çokta iyi anladım teşekkür ederim arkadaşlar

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ucuzluktaki süper çantayı almak için Mango'ya girdiniz...
    Sadece bir tane yanında. kalmış, o da kasanın (kale) hemen yanında..
    Ama bu çantanın tek taliplisi siz değilsiniz...
    Çantayı gözüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor...
    İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz...

Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız reyonda ödemeyi yaptıktan hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz...
    Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya kaldırarak arkanızda kalan arkadaşınızdan cüzdanı (topu) istiyorsunuz...
    Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eğer arkaya geçmezsiniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor, herşey bir an meselesi.
    Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdanı (topu) almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi geçmeye çalışmanız...

İşte ofsayt bu.
    Top sana atıldığı anda kaleye rakibinden daha yakın olamazsın.
    şimdi anladık mı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• internetten baksaydın buradan cevap bekleyene kadar :D

0|0
    0|0
    • Erkeklerin anlatması daha iyi oluyo internette saçma sapan şeyler var

Erkekler Ne Diyor 8

• Top ayaktan çıktığı anda atak yapan oyuncu rakip takımın oyuncusunun kalesine daha yakınsa ofsayttır bilmem anlatabildim mi bence anlatamadım ben çok saf biriyim hiç anlatamıyorum :(

0|0
    0|0
  • Dost takım düşün. Türkiye maç yapıyor diyelim. Hollandanın sahasına girdik muazzam bir gol gelebilir. Sağ kanattan içeri doğru bir pas geldiği an işte o an, topun ayaktan çıktığı an. Eğer Hollandalı kaleciyle, Türkiyemdeki pası veren değil alan kişi arasında kimse yoksa; ofsayt olur. Hile olur. Bizim topçu bir defans oyuncusuyla karşı karşıya kalmak zorunda gibi düşünebilirsin. Bu anlatımı oku ve bir ofsayt görüntüsü izle.

0|0
    0|0
  • Bir kadına ofsaytı anlatmak.. cidden bu siteden öyle cesur bir arkadaş çıkacak mı merakle beklyiorum :D

0|0
    0|0
  • oyuncunun kafasına yapılan orta

0|0
    0|0
  • Rakibin defansını geçen oyuncunun pas atan diğer oyuncunun pas attığı esnada ileride olması ofsayttır

0|0
    0|0
  • off beni hayattan soğutan soruyu sordun sonunda

0|0
    0|0
  • bende bilmiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi top takım arkadaşında rakip takımın kalesine doğru gidiyor. ama sen o takım arkadaşından ve rakip oyunculardan daha yakınsan kaleye ve ark topu sana atmışsa veya senin oynayacağın bir pozisyonda ofsayt olur:) sanırım doğru

0|0
    0|0
  • yapma :D

0|0
    0|0
  • bak simdi
    bir cimbomlu olarak anlatcam
    sneijder fenerin kalesine dogru yaklasirken buraka pas atiyor
    ama burak volkana emreden daha yakin
    boyle olunca ofsayt oluyomus

0|1
    0|1