Sanal alemde tanıştığınız biriyle ciddi düşünür müsünüz?

sanaldan (facebook twitter kızlar soruyor vs.) tanıştığınız biriyle ne kaddar ciddi düşünebilirsiniz ? eğer çok beğendiyseniz en fazla ne kadar ileriye gidebilirsiniz ilişki olarak evlilik düşünürmüsünüz ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben iyi bir insan olarak burdaysam burda ki herkes te iyi birer insan olarak burda olabilir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• olabilir sonuçta tanışıtığın yer sanal olabilir ama insan gerçek

0|0
    0|0
  • sakin sista, sırayla

bunlar alemle değil kişiyle alakası var

olanla olur olmayanla olmaz

0|0
    0|0
  • Sanaldan tanışıp evlenenler de az değil ::::) büyük konumuş olmayayım ama hayır ::::::

0|0
    0|0
  • Cümle başında olduğu gibi SANAL :D tabi ki hayır , mesafeli yaklaşarım temkinliyimdir. Arkadaşlıktan ötesi olamaz ben genelde öyle bir yaklaşımım vardır.

0|0
    0|0
  • Tabi ki düşünürüm.Sonuçta sanalda hiç beklemediğiniz insan normal hayatta tanıdığınız kişilerden daha dürüst biri çıkabilir.Bu kader kimin nerden geleceği belli olmaz.Hatta 1.5 yıllık ilişkim sonucunda ciddi düşündüğüm biri vardı.Ama kısmet olmadı.

0|0
    0|0
  • eğer dürüst ve gerçekten değer veriyorsa bana tabikide düşünürüm

0|0
    0|0
  • ben görüştüm eger fikirler uyuyorsa evlilikte olur sanki dışarda tanıdıgın herkız yada erkek le aynı şey için görüşmüyormusun

0|0
    0|0
  • karşıdaki insana göre degişir kim bilebilir ki ileride evlenecegi kızla nerede karşılaşacagını :D

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki.

0|0
    0|0
  • evlilik düşünülebilinir.. ama ben hiç düşünmedim görüşmek yeterliydi

0|0
    0|0
  • Biriyle ciddi düşünüyorduk ama herşey necasete bulaştı.

0|0
    0|0
  • 2.5 ay süren bi ilişkim olmusttu int tanıştıgım biriyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bir kere böyle bir hata yaptım (çok uzun zaman geçti) hata diyorum çünkü bağlandım,sevdim ama açıkca söylüyorum sanal olan herşey yalan yüzyüze görüştüğünüzde yavaş yavaş yalanlar ortaya dökülüyor... en güzeli her zaman gerçek olan...

0|0
    0|0
  • cok önyargılıydım bu konuda ama herkesin önyargısını kıran biri cıkıyor ya da büyük konustugundan basına geliyor bilemedim.

0|0
    0|0
  • neden olmasın ilgimi çekiyorsa

0|0
    0|0
  • Tercih etmeyi düşünmüyorum ama, edene saygım var olmaz demem..

0|0
    0|0
  • Her tanıştığımı ciddiye alırım, zamanla puan dşerim.

0|0
    0|0
  • sanalı reele taşırsan neden olmasın

0|0
    0|0
  • bence yürümeyecek ilişkilerin başında sanalda tanışanlar geliyor

denedik gördük :))

0|0
    0|0
  • neden olmasinki, bende esimle öyle tanistim, iki sene ayri kaldik sonrada evlendik :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...