Kendi hayatınızda yeni bir başlangıç yaptınız mı?

Arkadaşlar hiç kendi hayatınızda yeni bir başlangıç yaptınızmı ? Mesela işte kendime dikkat edicem artık kilo vercem tırnak yemiycem vücut yapıcam dediğiniz oldumu ? Böyle şeyler yaptınızmı ve sizi bu durumda neler motive etti kendinizi nasıl motive ettiniz ? Mesela eski sevgilinize pişman olsun diye zayıflayıp vücut yapan varmı tırnak yemeği bırakan ? Eski sevgilinizin karşısına yeni bir şekilde fit zayıf çıkan varmı ? Ben kiloluyum tırnak yiyorum zayıflayıp tırnak yemeği bırakıcam ve yeni bir hayata başlangıç yapcam bana nasıl tavsiyelerde bulunursunuz teşekkürler ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaptım geçen yıl 15 kilo verdim zordu ama başardım inşallah devam eder

3 yıl önce çok başarısız asosyaldim bütün gün sadece kitap okuyordum okulda kitap okuyordum yemek yerken okuyordum notlarım felaketti kendime şekil-düzen verdim ondan sonraki eğitim yıllarımda her yıl sınıf birincisi oldum alanımda okul birincisi oldum yabancı dilde yurtdışında geçerli dil yeterlilik belgesi aldım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ben o başlangıcı bu yazın sonun da yaptım zaten ve 2013 gecesi tam o gece her şeyi bir bir anladım tek dediğm Meger ben ne çok hata yapmışım

0|0
    0|0
  • 2000 senesinde hayata yeniden başladım

0|0
    0|0
  • evet 2013 yılı başlangıcıyla hayatımı yeniden şekillendirmeye karar verdim. eskileri çöpe attım melankolik şarkıları dinlemekten vazgeçtim şu 5 gündür bambaşka bir adam var ayna karşısında negatif enerjiler uçup gitti pozitif enerjiyle doluyum:) yeniden doğmuş gibiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...