Sizce genetikmi?

Arkadaşlar omuz genişliğim 110 cm ancak hiç düzenli bir sporum olmadı ara sıra oda yılda bir iki defa şınav çektim az bir şey ağırlık çalıştım düzenli olmadı etrafımdakiler ve ailem geniş omuzlusun diyor genetik olabilirmi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet genetik olabilir benm bir kiz arkadasim kas calismadan cogu erkegin kasindan daha iyi bir kasa sahipti

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sana kötü bir haberim var, seni kandırmışlar 110 cm normal bir omuz ölçüsüdür

0|0
    0|0
    • Evet bunu biliyorum geniş olması için en az 120 cm olması lazım vücut geliştirmeye başladım ve ek olarak yüzmeyede başladığım için bunu dert etmiyorum ancak bir şey sorucam dar bir omuzda değil hiç çalışmayan birine göre dimi?

• tabii ki ama 90 kg iken yağ ve kas beraber o ölçüyü sağlıyordu, önemli olan define halde yüksek hacimlere ulaşmak, yoksa 120 kg adamda 130 cm omuz olabilir ama full yağ :)

• Pek fazla zor olucağını zannetmiyorum yüzme çok işime yarar ikisi çok iyi bir kombinasyon bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka seçenek mi var

0|0
    0|0
  • 110 cm geniş bir omuz değil ama vücuduna göre geniş görünüyorsa kemik yapısıyla alakalı bir durum

0|0
    0|0
    • Zaten kemik ölçüm 110 cm iri kemiklerim var vücut geliştirmeyle baya genişletirim bunu

• Kemik Ölçüm Derken Sende Hiçmi kas Ve et yok ? Veya Yağ Nasıl ölçtürebildin kemiklerini?

Yükleniyor...