Sporcular. Futbolcular , Fitness yapanlar bir yardımcı olsun önemli konu?

Arkadaşlar ben futbolcuyum aynı zamanda futbol sezonu bittikten sonra fitnessa başlamıştım. 2 gün önce sesoz başı futbol antremanları başladı ve sesoz başı antremanları çok yorucu olur futbolcular bilir sorum şu antremandan 1 saat sonra spor salonuna gitmek doğrumudur ya da bacak çalışmak?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önce ağırlık çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim zaten idmanda bacak calisiyosun ona gerek yok kendini zorlama kol gogus omuz calissan bir sikintinin olabilcegini dusunmuyorum vede cok uzun tutma fitness i az ve öz

0|1
    0|0
    • zaten bacak çalışmıyorum göğüs kol sırt omuz çalışıyorum antreman günleri

• Aslında büyük kuluplerde tanıdıklar varda babam kendi çabanla biyerlere gelmelisin diyo anlatamıyorum torpil olmadan olmaz diye. En azından kendi kulubümün a takımına çıkabilirsem ordan ekmek yerim yine

• Hakkinda hayirlisi olsun kardesim bir karar verdiysen sonuna kadar pesinden git ben cok pismanim mesela birakma asla

• Bu Dediğini Hafada Anca 3 kere yapabilirsin ve çok iyi beslenmen gerekiyor yoksa çok bitkin düşersin

0|0
    0|0
  • antreman yeteri kadar yoruyorsa zorlama yemek ye 1 1buçuk saat sonra git spor salonuna ama saatte sorun oluyorsa hafif hafif yapabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...