Sporcu kardeşlerim yardim gerekli?

Arkadaşlar boy 1.83 kilo 96 yaş 20 benim 20 kilo vermem ve sıkı bir vucuda sahip olmam gerekiyor demek istedigim ilk kilolardan kurtulup sonrada orta halde kas yapmam lazim benim 10 ay zamanim var yardimci olur musunuz nasil yaparim neler yapmam gerekir salona yazilicam evdede çalişicam onerileriniz lazim yapabilirmiyim 10 ayda ?

Güncellemeler:
Hepinize desteginiz icin çok teşekkür ederim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• spor salonu dışında günde en az 45 dk yürüyüş yap ve 5 set halinde 100er kez ip atla yapabilirsen daha fazlasını da yapabilirsin tabi. bol bol su içmeyi ve dengeli beslenmeyi de unutma, diyet şart değil. diyet yapacaksan da internete güvenme bir diyetisyene başvur. o senin kilona ve boyuna göre bir diyet listesi hazırlayacaktır. ip atlamak çok fazla yağ yakar ve yağlardan kurtulduktan sonra özellikle alt bacak kaslarını geliştirebilirsin. benden bu kadar

0|0
    0|0
    • Anladim peki 10 ayda fit olurmuyum kilolar gider vucut otururmu harbiden vucut otururmu?

• Kardeşim kesinlikle o konuda arkadaşımız haklı fakat ben Savaş Cebeci'nin bu konuda söylediği videoyu denedim ve başarılı oldum oda Beslenme uzmanı bu arada :)

• günde 5*100 atlayıp yaz mevsimi boyunca 5 kilo veren arkadaşım var ve tabi + yürüyüş. ben de daha önce spor salonuna gitmeden ve ip atlamadan sadece yürüyüşle birkaç kilo vermiştim ve gayet de gözle görülüyodu. erkeklerde bu nasıl olur bilemiyorum ama benim bildiğim ip atlamak en çok yağ yakan ve kasları çalıştıran egzersizlerden biri

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sana bu konuda yardımcı olmak istiyorum... Öncelikle 10 ay sürede istediğin vücuda sahip olabilirsin fakat plan ve programlı çalışacaksın ve kesinlikle beslenmene gram gram dikkat edeceksin.. Öncelikle yapacağın idman ve beslenme linkini atıyorum Bu adam En iyisi ve ben ve binlerce insan bu adamın söylediklerine uyuyor ve bu adamın söylediklerinin aksini kanıtlayabilen hiçbir kimse yok..

Beslenme : https://www.youtube.com/watch?v=syRBbMBEcLI

Antreman : https://www.youtube.com/watch?v=jWgaTF-pILg

Buna uyarsan kesinlikle ve kesinlikle istediğin vücuda sahip olabilrsin fakat uyku çok önemli.

0|0
    0|0
    • Usta yorumun bildirimlerin arasinda kaynamis simdi farkettim eve gidince bakcam videolara.

• Bu adammi savas cebeci bu arada hala eve gecmedim yani izlemedim izleyince goruslerimi bildiricegim.

• Evet kardeşim bu adam.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben spor anterönörlüğü yapıyorum ayroca beslenme oluyorum bana sorarsan kendini sınırlandırma 10 ay diye şart kışma kolaraan olmaz hepimizin metabolizması farklı ilk etapta 20 kilo verceksin ok güzel ama bu doğru dengeli bir biçimde olmassa vucuduna zararlı olur ve bu zararı indirmegrmek için doğru ve biliçli şekilde kilo bermen gerek vucut kiloyu verir ama derinin kaybettiği formu yakalaması okadar kısa sürede olmaz sıkılaşmak zayıflamaya göre daha zor ve uzun bir iştir iyi bir vucudun temeli beslenmedir dengeli düzenli beslenöeyle hayatımızı belli rutin programla sürdürürsek vucudumuzu iyi bir noktada tutarız bunun yanında zayıflamak istiyorsak iyi dengeli düzenli beslenerek ayrıca kalori açıpı çıkartıcak egzersizlerle takviye yapmalıyız aık sık ve az şekilde kolari düşük besin değeri yükaek gıdalarla beslenmeliyiz cucudu inşa eden beslenmedir beslenme bu işin yüzde en az 70 dir kendimize 3 ana ve en az 2-3 ara öğün belirleyerek düzenli bir niçimde günde 5-6 öğün beslenemliyiz bunu yanında yediğimiz gıdalarda seçiçi olmalıyız doğru beslenirsek hiç acıkmadan fazlasıyla yiyerek zayıflayabiliriz ilk başta karbomhidratlı yediğimiz gıdaların değiştirmeliyiz beyaz ekmek yerine tam buğday pilav yerine siyah pirinç veya bulgur veya yuşaf gibi bol ligli gıdalarda almalıyız karbomhidratı nedeni ise besin değeri be lifmoranı yüksek olduğu için bizi hem daha cok tok tutar hemde az yememizi sağlarlar karbonhidratı doğrı zamanlarda almalıyız nedir bu zamanlar sanah uykudan kalkınca tüm gece aç kalan vucuda enerji takviyesi ve antremandan sonra boşalan karbonhidrat depolarını doşdurmak için artık asitli iççekler ağır şerbetli tatlışar yerine meyve öğünşeriyle ara öğünlerde şeker almayı sürdürmeliyiz ayrıca proteine gelince 3 ana öğündede muakkak alınöası ve antreman sonrası 30 dk içinde almamız gerekir protein içerwn gıdalar nelerdir yumurta kormızı et tavuk göğsü hindi göğsü deniz ürünler süt ve süt ürünleri trans yağdan uzak durmaşıyız onun yerine azda olsa zeytinyağı badem

0|0
    0|0
    • Fındık gibi ürünlerden almaya özen göstermeliyiz hayatımızı düzenlersek zaten doğru şekilde şekillwndidiriz bu bize kalmış bişeydir karsındaki sana yol gösterir başarıyı hedefi snn iraden ve snn isteğin belirler başarı senin elinde

• Direk salona yazıl istediğin tüm bilgiyi verirler ayrıntılıca

0|0
    0|0
Yükleniyor...