Pele ve maradonadan sonra dünyanın en yetenekli futbolcusu ronaldinhodur katılanlar?

Kim ne derse desin dünyanın en estetik futbolcusu her macında çalım atan mütiş bir oyuncu tuturmuslar bı ronalda şortunu bezli bebekler gibi yukarı çeker tam bir soytarı duruşu futbola yakısmıyo biz ronaldinhoyla futbolu bıraktık hani nerde her maç çalım atan ronaldo 3 kişiyi katlayıp giden yok düz ver pası al pası hop şut aritık ne yazıkkı futbol şikeye garanti pasa bıraktı kendini futbolcular bı yereler gelmek ıcın cabalıyolar geldıklerındede ben geldım daha ne ugrascam 5 kısı gecmekle dusuncesındeler bana hıkaye okumayın yok yakısıklı falan cart cırt olabılır tıpıne bıse dedıgımız yok su an en iyide olabilir ama çalım atmadıgı surece benım gözümde berbat futbol fıtnıs futbolu teknık önemlı degıl artık yap vucudu cık oyna ülkemizdede böyle malesef futbol dahada kötuye gıdıyo turkıyede sergenden sonra çalım atabılen oyuncu yok türkiyede bir ronaldo ronaldinho neden yok dersenız cevabım var olur ama baskanların aç gözlulugu yabancı getırı formasını satar ısıme bakarım kafasındalar türke deger yok okulunuzu okuyun sıktır edın ac köpek dolu bu ulkede ıllede ben futbolcu olca dıyosanız yetenegınız varsa almanyaya gıdın havada kaparlar bı zamanlar mesutun ronaldınhonun turkıyeye gelıpte bızde bunlardan cok var dedıgı bı ulkede futbolla ugrasmayın kendınızı kandırırsınız bana kızmayın dogruları söluyorum yalanmı?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...