ZAYIFLAMAYA ÇALIŞIYORUM?

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun zayıflamaya karar verdim gerek sağlığım gerek görünüşüm için evde Leslie sensone nin 45 dk ilk videosunu yapıp ortalama 350 kalori yakıyorum hiç olmazsa günde 2 defa yapmaya çalışıyorum yediklerimin de kalori hesabını yapıyorum 480 kcal aldım bugün bu hesabı haftalık bir şeye döküyorum işin içinden çıkamıyorum günde ortalama 500 kcal alıp 700 kcal yakarsam haftada 2 kilo vermem mümkün müdür?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kalori hesabı yapma, saglıklı degil kalori hesabı yapman, kalorileri dusunme, sen mideni doyurmadan yemekten kalkmalısın ve yagsız yemekler yemelisin, ve bolca su ve bitki caylari ve şekeri tamamen hayatından cikart belli bir sure hic şeker girmesin migdene, vucudun yag yakma makinasina donusucek bana guven.

1|0
    0|0
    • zaten şeker hastasıyım şeker kullanamıyorum ve çok sabırsızım pes etmemek için en azından baştan bir 2 kilo kadar vermek istiyorum görüşün için teşekkürler

• ben tesekkur ederim, ama dedigim gibi, zayiflamak icinde, kilo almak icinde kalori hesabı yapmaya baslarsan o is belli bir suredetakıntı olur ve basarısız olursun, spor yapıyorsan zaten ve dedigim gibi yagsız yemek yiyip masadan doymadan kalkarsan tabi ekmekte yemiceksin kesinlikle o zaman hizli sonuc alırsın.

Erkekler Ne Diyor 1

• haftada 1 kilo verirsin o sekilde. daha da azalır sonra

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 kilo 7000 kcal deniyor
    Günde 1000 1100 kcal aldığın takdirde haftada 1 kilo verirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...