Dizi izliyorum da aklıma takıldı. Siz olsaydınız aynısını yapar mıydınız?

Dizide kız hamile sevdiği çocuktan ama sevgilisi terkedip gitti ailesine inat çevresinde çıkan dedikodulara rağmen bu kız hala bebeği aldırmıyor ve aşkına bebeğine sahip çıkıyor siz olsaydınız aynısını yaparmıydınız?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• evet çocuğum herkesten daha değerli olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece dizilerde olur o kadar sadık hatun...

0|0
    0|0
  • o cevrede o kosullarda , bebegi dunyaya getirmek cinayetten daha beter durum, kendi inadi yuzunden bir masum hayati berbat yasatacaktir

0|0
    0|0
    • evet ama sevdiği çocuğa okadar saf temiz duygularla aşık ki onun gittiğini biliyor en azından ondan bir parça olan minicik bebeğine kıyamıyor

• kendi hatasi ve bencilligi ile o cocugu nasil dunyaya getirecek? psikolojisini aile duzenini nasil duzgun tutacak? bunlari dusunmeli "masum" askindan once

• Deniz Akkaya benzer bir şey yapmıştı diye biliyorum.Çocuğun babası geri dönmek zorunda kaldı galiba.

0|0
    0|0
  • Eğer tıp çok gelişmiş ve bir şekilde hamile kalmış olsam,yinede aldırmazdım kız doğru olanı yapıyor.

0|0
    0|0
  • Hamile kalamayacagima gore kendimi onun yerine koyamiyorum

0|0
    0|0
  • bir çocuk sevdim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benim icin cevrenin hic bir onemi yok

sadece ben o cocuga bakabilirmiyim bakamazmiyim bunu dusunurdum

1|0
    0|0
  • Yapılması gerekeni yapıyor sonuçta o çocukla birlikteykende mutlaka dedikodular vardır o çocu aldırsada aldırmasada geçti bolu pazarı durumu yani :)

0|0
    0|0
  • şu saçma dizilere ne zaman bir son vericekler çok merak ediyorum ya.

0|0
    0|0
  • Ayy valla içim çıktı bu yeni dizilerden. Ben zaten böyle bir salaklık yapmazdım. Millet görüp dizilerden bunun hesabını yapıyor. Aferin aferin. Övelim bir de bu kızı, yere göğe sığdıramayalım. Çok iyi yapmış. Bebeği aldırmasın artık bu saatten sonra bi zahmet. Çivi çiviyi sökmez bazen.

0|0
    0|0
  • Bu seneki dizilerde moda hamile genç kızlar :D

Bakınız; Bir çocuk sevdim

İffet

Al yazmalım :D :D

Bir iki sene önce hepsinde töre vardı :D

0|0
    0|0
  • Empati yapamadım nedense

1|1
    0|0
  • yapmazdım. o bebeği aldırırdım... hem kendi , hemde o çocuğun geleceğini şimdiden çöpe atmış olurdum..

0|0
    0|0
  • aldır gitsin derdim de diyemiyorum çok günah aşk meşk ortada kalmamış çocuk seni terk edip gitmiş bebeğimle yeni bir yaşam sürmeye bakardım elalem neder diyede hiç takmazdım yani e yani

0|0
    0|0
  • bu dizi bir çocuk sevdim olabilir mi?

=)

0|0
    0|0
  • Sağım solum belli olmaz kürtaj konusunda. Bu yüzden elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • başına geldi yani?

• Hayır. Şu ana kadar ne hamile kaldım; ne de kürtaj yaşadım. Bunu nereden çıkardın?

Yükleniyor...