Mehmet Topal'a silahlı saldırı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkenin geldiği duruma bak. Sahada işini yapan taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan efendiliği ile bilinen Mehmet Topal'a bile silahlı saldırı yaptılar. Neyseki arabanın camları kurşun geçirmezmiş. Önce takım otobüsü şimdide birey hedef alındı. Bunları yapanlarda yakalanmıyor neden acaba. Fenerbahçe'yi öldürsünler diye mi?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• neyseki kurşun geçirmez camlar nedeniyle mehmet topal yaralanmamış. Nasıl bir ülke olduk sokağa adım atılmaz hale geldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Sahada işini yapan beyefendi örnek erkek aile babası tertemiz masumiyet simgesi Mehmet arkadaşın aracı "kurşun geçirmez" camdan..

Aa bir tane de biz mi taktırsak o camdan? Lazım oluyor arada

1|0
    1|1
    • Sen olsan takım otobüsü saldırısı sonrası kurşun geçirmez kıyafet ile gezersin.

• Kursunlar soforun oldugu bolumde toplanmisti rastgele acilmis ates degil

• Vurdukları yerde şarapol bölge. Şoförü vurup otobüsü uçurumdan aşşağı attıracaklar işte neden inanmak istemiyorsun? Tektek tüm futbolcuları vuracaklarına 1 kişiyi vurup hepsini indirmek istediler.

• Kötü bir olay
    Fakat aracın kurşun geçirmez camlı olması
    Böyle bir saldırının beklendiğini gösteriyor.
    Siyasi ve ya futbol ile alakalı olmayan bir konu da olabilir
    Kişisel husumet alacak verecek vs bir durumda olabilir.

0|0
    0|1
    • Bir kaç ay öncesinde takımca takım otobüsünde ölümden döndüler sence aracın o olaydan sonra kurşun geçirmez olması normal değil mi?

• 16 senelik askeri personelim
      Bir çok defa silahlı saldırı yaşadım bırak bu işleri
      Adam gibi yorumlara adam gibi cevap vermesini öğren

• Ben zaten adam gibi cevap veriyorum. Ama senin yorumunum adam gibi yorum olduğu tartışılır. Yinede adam gibi cevap veriyorum. İşin özeti basit. Fenerbahçe'yi bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler nokta Sen olaya istediğin açıdan bakmakta özgürsün tabi.

• Silahlı saldırı değil o başka yerde silahlı kavga olmuş yorgun kurşun cama düşmüş

0|0
    0|0
  • alevi diye yapmış olabilirler ortalığı karıştırmak için

0|0
    0|0
  • Belkide fenerbahçeli yetkililer bu olayı düzenliyor, gündemi değiştirmek için abisi

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi sevmeyen antipatik bulan biri olarak bu durumu kınamakla birlikte gerçekten üzülüyorum futbol saha içinde güzel ve öyle bir noktadayız ki buna ne olcak ya diye düşünenler var yazık o futbolcunun camı niye kurşun geçirmez diye sormak yerine onu bu hale getiren kişileri düşününce gelişmeye başlıycaz

0|0
    0|0
    • Herkes senin gibi düşünse zaten ülke bu hallerde olmazdı.

• Allah kahretsin hepsini bıktık bu teröristlerden hepsinin sonu gelecek

0|0
    0|0
  • Bakmıslar Adam Topallamıyor Topal Bırakalım Demisler :D

0|0
    0|0
    • Çok komik. Umarım biri sanada yolda silah sıkar.

• Başka vatandaşa gelse yine haberimiz olurdu. Çünkü onun camı normal cam olduğundan isabet ederdi.

• Yorgun Mermi Oldugu İcin Kırılmamıs Cam Kursun Gecirmez Degilmis.

• itfaiye hortumu diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...