Arkadaş zorla protein tozu aldirdi?

Şimdi ben 1 haftadır vg yapıyorum arkadaş kiloları artırıp öyle çalıştık sonra protein tozu içelim ağır çalıştın yeni başlamana rağmen dedi içmek istemedim ama zorla içtik işte. Yararları ? Zararları?

İnternette 100 kişi yazdıysa 50 si yararlı 50 si zararlı diyor.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• sonuçta kimyasal ne kadar yararlı olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kimyasal bişey değil , kaslarının ihtiyacı olan proteinler var , ve seb bunu besinlerden almaya kalktığında extra yağda alıyosun ya da lazım olmayan proteinler vs. vs. protein tozu süt ve süt ürünleri (peynir suyu) gibi şeylerden damıtılarak yapılır. arkadaşının öyle deme sebebi kaslarını çok yormuş olman. bak şöyle iza edim , 2 hafta antreman yapma halısaha maçına git , ertesi gün kalktığında tüm kaslarında ağrı olur fark etmişsindir? . işte şimdi bu protein tozunu maç biter bitmez iç , ertesi gün kalktığında kaslarını dinç ve çalışmış gibi hissedersin. farkı böyle yansıtmış oldum işte sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben 51. Kisiyim zararlı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozunun tarihi cok eaki degil bu konuda bircok bilimsel arastirma var ama birtane daha negatif aonuc yok ama bu olmayacagi anlamin gelmez

0|0
    0|0
  • 3-4 ay spor yap ondan sonra proteın takvıyesı yapmaya basla

0|0
    0|0
  • 6 yıldır kullanıyorum kim demiş zararlı? paso kullanırsan zararlı evet 1kutu bitince ara vermelisin

0|0
    0|0
    • Mesela bu hafta kullanıp üç ay sonra kullanmayı düşünüyorum

• Böbrek yetmezliği falan yazmislarsa internette öyle bir şey yok demj

• aralıksız içersen cortlar tabi böbreklerin ondan diyorum ara ver diye

• Felsefik olarak bir şey hem yararlı hem zararlıdır ama protein tozu kullanman spor yaparken iyi olmuş. Etkilerini daha çabuk görürsün.

0|0
    0|0
    • Hocam günlük bir kilo et yiyebiliyosan içme demişti mantıklı geldi

• doğru demiş. ayrıca gün içinde sürekli aktif olmaya da bak. örneğin yürüyen merdiven ve asansör yerine normal merdiven kullan. hele ki evin 10. katta falansa kesinlikle kullan.

• kilo almak istiyosan karbonhidrat tozu iç

0|0
    0|0
  • iç bişe olmaz

0|0
    0|0
  • zararı yok

0|0
    0|0
  • Yenş başlamış biri için protein tozu gereksiz ve zararlı kullansada bşr fayda sağlayamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...