Hiç bu duyguları yaşadınız mı?

Böyle bütün gün onu düşünüp

Bi kerecik karşıma çıksın göreyim onu dediniz mi?

Gördüğünüzde o sizi takmıyor bile ama.siz heycanlanıuorsunuz.

Bakışını yakalamaya çalışıp acaba beni gördümü bana baktımı diye düşündünüzmü..

Onu gördüğünüzde yaralarınız tekrar kanıyor keşke yanımda olsan diyorum bilsen sana karşı olan duygularımı diyorum ama o takmıyor beni ...

Keşke bunları ona diyebilsem ...neyse kendime şizofrenik geldim

Bu duygular çok pis kimseye tavsiye etmem

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya kızım TR de böyle erkeklerin g... nü kaldırırsan olmaz tabi... bu ülkede Kıvanç TATLITUĞ bir tane.. başka yok...doğal olarak senin hayran olduğun kişi bir Kıvanç değil... seni takmayanı , kendine aşık etmek senin elinde...doğanın kanunu bu: erkekler kızların peşinden koşar...kızlar değil...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tavsiyeyle olacak işler değil bunlar maalesef; insanın elinde değil ki..

0|0
    0|0
  • bu dunya sankı bır dert meyhanesiii bi dinle link

0|0
    0|0
  • anlık duyqular bunlar..

0|0
    0|0
  • Çok oldu öyle dostum diğer arkadaşlarıyla konuştuğunda delicesine kıskandığım oldu ama o hiç tercih etmedi 3 yıl uzaktan seyrettim çünkü o hep daha iyisini istiyordu

0|0
    0|0
  • duygularını onunda paylaştın mı?

0|0
    0|0
    • Paylastim ...bilior kendi ama takmio

• peki..

0|0
    0|0
  • Sen aşık olmuşsun tadını çıkar :))

0|0
    0|0
  • Lise çağlarında baya bi oldu ama ünide geçiyo o :D Artık çekirge misali ondan ona atlar oluyosun :D

0|0
    0|0
  • duygular tavsiye edilmez yaşanır, ve çoğu zaman yaşıyorum

0|0
    0|0
  • çok kötü duygular bunlar

neden kendisine açılmıyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• küçükken kendimden 13 yaş büyük birine aşıktım. Ama görsen, elim ayağıma dolanıyordu ne günlerdi be :))

0|0
    0|0
  • Türkiye'de değildim ve biz aynı şehirde bile yaşamıyorduk her gece dua ediyordum onu görmek için geldikten sadece 14 gün sonra tesadüfen bir gece karşılaştık yanında yeni görüştüğü kız vardı :) Konuştuk ta aylar sonra gerçekten iğrenç duygular Allah'tan ben kurtuldum yada kurtuldum sanıyorum bilmiyorum umarım en kısa zamanda sende unutursun.

0|0
    0|0
  • Onu aklımdan geçirirken karşıma pat diye çıktığı olur, süper bi şey. Bence ilahi bir durum. O kadar hesap etmiyorum ama bu an bile çok güzel, ve benim günümü 'gün' ediyor. İngilizce 'it made my day' deyimi vardır, işte o, Türkçesini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • biri ask mi dedi

0|0
    0|0
  • sanırım ikimiz de aynı duyguları hissediyoruz şu anda seni benden iyi kimse anlayamaz su anda bosver farketmesin farkedince de egosunu tatmik etmek için bakıyo bu sefer de inan bu türlü daha fazla koyar bi arkadasın söylediği çok hoşuma gitti"bu ülkede Kıvanç TATLITUĞ bir tane.. başka yok"aynen öyle karsıdaki kişiyi gözünde cok büyüttün sanıorsam bırak seni takmasa takmazsın ben daha iuisini hakediyorum de o da seni kaybettiğine yansın sen her seyden daha önemlisin unutma ve bu yasadıklarını cok fazla dile getirirsen unutman daha da zorlasır emin ol sen sadece kendine odaklan en iyi sekilde görün gelecekse gelir zaten bu sorunun tam bi çözümünü bulayım seni de aydınlatırım ama simdilik kendine değer ver saedece

0|0
    0|0
Yükleniyor...