Kapat

Bir kadın ilk buluşmada eş adayına ne demez

mesela bizim arkadasın nişanlısı evlilik teklifi yaptıgı gün kız diyor ki askım beni evlenince hiç paylaşmayı düşünürmüsün bu nasıl sey ya ask sevgi paylaşılır mı sizce

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim konusunda paylaşımcı değilim hiçbir şekilde , tansiyonlarım çıktı yine sinirden vala ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• nasıl paylaşmak kimle paylaşmak ama

1|0
    0|0
  • ilk buluşmada kendime, hayatıma,çevreme dair hiç birşey anlatmam, fikirlerimi paylaşmam.. aslında konuştuklarımdan çok hissettiklerim önemlidir ama konuşmacıdan çok dinleyici olurum.. karşımdakinin karakterini, düşüncelerini, jest ve mimiklerini analiz etmeye çalışırım.. yaptığım analize göre de zaten bana göre biri olup olmadığına, tamam yada devam durumuna karar veririm.. tabi ki karşımdaki benden daha kurnazsa o da aynı taktiği uygulamaya çalışırsa işimiz zor :))

0|0
    0|0
  • valla artık öyle istekleri olan tuhaf erkekler var şimdiden öğreneyim demiştir

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada evlilikten bahsedilmez mesela

0|0
    0|0
  • sevgi aşk paylaşılırmı ya o kız belki başka bişey demek istemiştir

0|0
    0|0
  • "Evlenince annenle mi oturcaz" demez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• küfür etmicem hayır... abı karı kendını dana sanıyo zaten 7 ortaklı bi evlilik olacak sanyo

kusura bakma bılader de cıdden cok aptalca bı soylem yahu...

hanı aklıma eş değişimi sapıklıgı geldı ve polıs bır arkadasım boyle bır olayın karakolda suc duyurusuna sahıt olmus ondan kızdım...

0|0
    0|0
  • aklınca test ediyordur ya

kadınların her dediğine takılmayın

0|0
    0|0
  • swinger siteleri full çalışıyor. Nedense doğru şeyleri paylaşmayı öğrenemedi insanımız. Cebindeki parayı paylaş desen 40 takla atar ama eşini paylaşmaktan çekinmez insanlar var.

0|0
    0|0
  • la oğlum karın o senin O...pu mu hasta mısınız bu gece bir plan yapalım dedik içine et ... niz

0|0
    0|0
  • kızın kafasına ne düşmüş

0|0
    0|0
  • belki çocuklarını falan kastetmiştir hemen günahını almayın la.

0|0
    0|0
Yükleniyor...