Sizce bu kadari yeterli olur mu? lutfen okuyun :( ?

Boyum 165 kilom 63. Bacaklarimi ve basenlerimi inceltmek istiyorum. Ust bacagim, ic bacak kismin cok kalin. Hergun farkli farkli 100 kadar squat yapiyorum. Hergun 40 dakika oglen kosu bandinda 5.5 hizla aksamda disarda 40 dakika tempolu yuruyorum. Birde 200 300 ip atliyorum. Gunde 2 litre su iciyorm ve sıkı diyet yapiyorum. Sizce bu yaptklarim bacaklarimdan kurtulmama yeter mi sanki bu et yiginlari hc erimez gbi geliyor :(

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5.5 hız olmaz sen onu 7.5 yap

0|0
    0|0
    • Doga yuruyusunu cok seviyorum. Ama alan yok ya yil 2015 olmus belediye bir parkur yapmamis. Ara sokaklarda mahalle aralarinda da yuruyus olmuyor. Kosu bandinda da zor duruyorum hc sevmiyorm ya

En İyi Kız Görüşü

• Hemen yardımcı olmaya çalışayım tatlım.
    Biraz uzun olacak ama yazıyorum.
    İlk önce zayıflaman lazım. 45-50 kilo arasına düşmelisin. Hem bu şekilde basenlerinde incelecektir. Tabi tam değil. Squat hareketlerini çok yapıyorsun, bu olmaz. 20 defa squat yapsan yeterlidir. Hem belkide fazla abartiyorsundur kalin diye. Belkide gayet uygundur.
    Bunun icin eğer gerçektende bacakların kalınsa, sana birkaç hareket göstereceğim.
    1) İlk önce duz bir pozisyonda ayakta duruyorsun.
    Ayaklarinı omuz izasında açıyorsun. Sonra sandalyeye oturuyor gibi yapıyorsun. 3 saniye boyle bekle. Sonra tekrar ayakta düz olarak dur.
    Bu hareketi 10 defa yap. Sonra dinlen tekrar 10 kere yap.

2) Yine düz ve dik bir pozisyonda duruyorsun.
    Ayaklarını birleştiriyorsun. Ve yine dandalyey oturur gibi yapıp tekrar kalkiyorsun. Bunuda 10 kere 2 set halinde yap.

3) yere uzaniyorsun. Ayaklarını geriye dogru çekiyorsun. Dizlerinin arasına bir top veya katlanmış havlu koyuyorsun. Ve dizlerine bu topu veya katlanmış havluyu 80 saniye sikıyorsun.
    Sonra dinlenip bu harketi tekrar yapıyorsun.

2 ay sonra bir bakıyorsun ki, basenlerin cok güzel olmuş ve incelmiş. ☺

DIKKAT: Bu hareketler basenlerin ve bacakların gerçekten kalınsa yapabiliyorsun. Yoksa kötü bir görünüme sahip olabilir. Yani eminsin değil mi, basenlerinin kalın oldugundan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• et yığını değil kanka yağ yığını onlar :D

0|0
    1|0
  • Patatezzzzzzzz

0|0
    2|0
  • Yeter ama sabır lazım acele etme

0|0
    0|0
  • Dikkat et kurtulcam diye daha kalin bacak yapma

0|0
    0|0
    • Ya ne yapacam o zaman. Herkes squat kaslari gelistirir bacaklar kalinlasir diyor. Bacak inceltmek icin hangi egzersizi yapmaliyim

• Duzgun bir spor hocasina sor ama squadla dahada kalinlasir.. ordaki yagi eritebilir sadece kas yaparsan sorun olmaz bence ama yinede iyi bilen birine sor

Kızlar Ne Diyor 8

• Gayet de yeterli bence devam et çok iyi gidiyosun sorsaydin ne yapayım diye sadece squat onerirdim sen daha fazlasını da yapiyosun gayet iyi :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim. Kimisi squat kalinlastirir diyor ama bilemedim :/

• Koşu bandında o kadar uzun süre koşmak diz kapaklarını zedeleyebilir. Bence dışarıda hafif tempoda koşman yeterli. Bir de diyet de yapmak gerekiyor mutlaka, sadece spor pek etkili olmuyor.

0|0
    0|0
    • Kosmuyorum ki kosu bandinda yuruyorum tempolu. Peki dikkate alicam

• Peki sqaut hakkinda ne dusunuyorsun. Ust bacak icin kalinlastirir mi?

• Yerinde olsam onu kilo verdikten sonra yapardım. Kasları güçlendirdiği için bacağı kalınlaştırıyor. Yapacaksan da günde 15 kere sabah akşam yaparsan çok abartmamış olursun.

• Bisiklet sur 2 ayda tamamsim ise yarıyor

0|0
    0|0
  • Yeter lunge da yap

0|0
    0|0
  • Bol bol proteinde alman gerek yoksa unut kilo vermeyi

0|0
    0|0
  • Etse yandın ama yağ ise pek sıkıntı yok erir

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur gunde 45 dk tam olsun

0|0
    0|0
  • Squat fazla gibi cunku yapiya gore squat ordaki kaslarini yapilandirir ve basenli durursun. Sana tavsiyem sumo squat. Ya da biraz azaltman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...