Hoşlandığını ama bunun bir çıkma teklifi olmadığını söyledi. Bu ne anlama geliyor?

arkadaslar 5 ay önce bi çocukla tanıştım hep belli ediyordu benden hoşlandığını şimdi söyledi senden hoşlanıyorum dedi ...ama bu çıkma teklifi değil herşeyi zaman gösterir şimdi buna hazır değilim dedi sizce ne anlama geliyor?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer onun hayatında biri varsa seni kaybetmemek için söylemiş olabilir. Eğer yoksa bak böyle bir durum var ama kararsızım diye sana belli söylemiş ki senin tepkilerini ve bundan sonraki ona karşı hareketlerine bakacak. Eğer sende hoşlanıyorsan ona yaklaş diye zarf gibi geldi bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• zarf atmış. sana bir şey vadetmiyorum ama yakınlaşırsan da itiraz etmem demek. yani fiziksel her türlü birlikteliğe açığım ama duygusal olarak sana söz vermiyorum diyor. bir süre bu stratejiyi deneyecek eğer bir şey elde edemez ise sevgili olmak isteyecek ama o da çok sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
  • Açıkca sölemiş işte hazır değilim diye.. Geçmişini biliyor musun belki yaralı... Zamana bırak su akar yolunu bulur demişler... Sende hoşlanıyor bu cocukla sevgili olmak istiyorsan söyle sende bilsin... Daha rahat olur istediği zaman kısalır...

0|0
    0|0
  • sahsen bende cıkma teklif etmem hiç. o ne yaa sacmasapan benimle cıkarmısın mı dicek yani solemiş işte hoslandıgını sende hoslanıosan sole bitsin cocukmusunuz

0|0
    0|0
  • Mesela baska biri ile gonul eylendiriyodur seni de elde tutabilmek icin boyle bi sacmalık uydurmus kafasında gibi geldi bana...

0|0
    0|0
  • ileriye yönelik çalışma gibi, senle olan uyumu tutturursa ileride teklif eder diğer yandan başkası da olup seni kaçırmak istemeye bilir onuda göz önünde bulundur.

0|0
    0|0
  • çıkma teklifi nedir arkadaş?

1|0
    0|0
  • bu kadın milletinden neden çekiyoruz ?

çünkü hislerini yaşamak yerine gelip burda soruyolar ve aldıkları cevaplarla bize azap çektiriyolar :))

0|0
    0|0
  • seni peşinden koşturmak istiyor...

0|0
    0|0
  • her an daha çok hoşuma gidebilecek birisini bulursam giderim demek :)

0|0
    0|0
  • Senı fızıgınden hoslanıyordur belkı

0|0
    0|0
  • sen ondan hoşlanıyon mu? mesele bu bence ..

0|0
    0|0
    • evettt

• bende senden hoşlanıyorum de ona olsun bitsin işte buna rağmen zamana bırakcam falan derse yol ver gitsin ..

• seni seviyrm ama zaman ver bana duygularımdan emn deglim

0|0
    0|0
  • kız arkadası var seni de kaçırmamak için yatırım yapıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...