Beni cidden seviyor muydu?

ben okuldan birinden hoşlanıyordum oda hoşlanıyordu ama ciddi düşünmüyordum ama çocuğun peşinde kız çok ve arkadaş çevresi sürekli beni takipte en yakın arkadaşlarından 2 tanesinin bana ilgisi var farkındayım biride önceden çıkma teklifi etmişti ama ben red etmiştim zaten çocuğa kağıt yolladım kızlarla geçen gün içinde senden hoşlanıyorum yazıyordu 2 gün geçti cevap gelmedi kağıdı yolladığım gün beni seven en yakın arkadaşı twitter hesabından fahişe yazdı ve bana yazdığını anladım çünkü çocuk ilk başta bana olan ilgisini belli etmişti ben bile bile gidip arkadaşına kağıt yolladım fakat çocuk gelmedi 2 gün oldu daha gelmez mi bir de diğeri beni cidden seviyor muydu ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hacı cok komplıke gercekten sen ıyısımı lezzo falan şey et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Da vinci sifresi gibi :Pp ben bise anlamadım...

0|0
    0|0
    • :D evet bayağı karışık ama çöyle birşey denklem kurayım 4 erkek = 1 kız ve bu kız bir erkeğe ilgisini belli etti diğerleride o erkeğin arkadaşı hepsi kızı takipte çocuk 2 gündür konuşmadı kızın ilgisini bildiği halde daha konuşmaz mı ? :D

• Son bi kez daha sansını dene baktın oralı değil sal gitsin..

• daha napim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın yollamak ne lütfen canım ya kaç yaşındasın sen? keşke açıkça yüzüne söyleseydin :/

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım lise son kağıt gönderdim arkadaşlarla ben konuşmak istemedim planım vardı olumsuz olursa arkadaşlarım şaka yapmış öyle birşey yok dicektim

Yükleniyor...