Hayatınızda hiç bir sanatçı tanıdınız mı?

Tanışmanız gerekmiyor. Sadece "ahanda bu sanatçidür" dediğiniz kimler var.

Not: Lütfen pop şarkılarını sanatçı diye kakalamaya çalışmayın.

Güncellemeler:
Altını çiziyorum: Sizin tanışmanız veya konuşmanız gerekmiyor. Tanımlamanız yeter.
Görmeniz gerekmiyor. Tanışmanız da gerekmiyor. sizin için sanatçı kimdir?
Şarkıcı veya enstruman çalan sanatçı değildir. Bestekar sanatçıdır. Ressam, Yazar, Şair sanatçıdır.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• kızdırmayın mertcanı.

0|1
    2|1
    • bunlar mı uzaylı ben mi? anlaymadım. eğitim sistemini saat başı değiştirirsen işte böyle cahiller ve kültürsüzler ordusu yetiştirirsin:)

Kızlar Ne Diyor 12

• evet,bir zamanlar Bülent ersoy'un kocası armağan uzun ile tanıştım ve uzaktan akrabam olur kendisi,bilal inci ve ilker kızmaz(akş_ı memnu dizisi ve kurt kapanı,nefes gibi filmlerde oynadı.İLKER'DE kardeşimin çocukluk arkadaşı yazları uğrar.sonra aliye rona vardı.hep kötü rollerde oynardı.kızımın yakın arkadaşının annesi olur.:)) şanslıyım yani bu konuda.

0|0
    0|0
  • bence funda arar, barış manço, sıla, kemal sunal, barış manço-ki o bir halk sanatçısı-

neşet ertaş aşık mahsuni vs vs bu oldukça çoğaltılabilir bence... soruyu doğru anladığımı düşünüyorum umarım öyledir:)

1|1
    0|1
    • soruyu doğru anlamışsın. ama bunların hiç birisi sanatçı değil.

• ben sana kaynak sundum ama korkarım sen okumayı da bilmiyosun. tamam tamam ben cahilim biz cahiliz, onlar cahil bu sitedeki ve tüm düünyadaki herkess hatta profesörler dahil hepsinin tiiizzz diplomması alına ve kellesi vurula:) hekes cahil bi sen bilgilisin sen harikasın sen süpersin sen bulunmaz hint kumaşısın hatta antik yunandan gelen son ve tek filozofsun bla bla blaaaa oldu dimi bu lazım sana yobaz sen de!

• sensin yobaz. kaynağı okumayı, okuduğunu anlamayı bilmiosun. Halka malolduysa sanatçıdır, bu mu kaynak?

• Benim icin sanatci Lana Del Rey'dir. Sesi,tarzi,durusu,stili o kadin bir harika.. Dark paradise,blue jeans,you can be the boss,summertime sadness gibi muhtesem parcalari var.. sarki sozleri ve sesi dinlenmeye deger.. bu kadina bayiliyorum .. link

bir diger harika isim ise Eminem..

sarki sozleri,hayata bakis acisi,kizina olan sevgisi beni ona asik etti resmen.

kizina yazmis oldugu sarkilar cok guzel, bu adami cok seviyorum <3

0|0
    0|1
  • Kendimi tanıyorum,tanımaz olaydım :D

0|1
    0|1
    • kendini tanıdıysan o zaman aşmışsın, biz de sana t�bi olalım üstad

• aynen coni waynen. Sonunda adam gibi bir adam buldum. Demekki nesliniz tükenmemiş sahici kişilik drassdoff sana en iyi cevap borcum olsun baby

• Bu sormus oldugun soruyu kimse anlamamis sanirim.

0|1
    0|1
  • Ömer Lütfi Mete

0|2
    0|1
  • çoğunun konser etkinliklerine gittim gidiyorum da. birebir tanıştığım gerçek sanatçılardan bi tanesi de Zülfü Livaneli.

1|1
    0|0
  • Gördüğümüz sanatçıları mı soruyorsun yoksa birebir tanışmak anlamında mı?

3|0
    0|0
    • Volkan konak..

Barış manço..

• adam ezikliğin dibine vurmuş ben hep diyorum boş tenekeden çok ses çıkar diye hacı çok bilgisi olan adam şüphci yaklaşır ki yeni bilgi öğreneyim diye bu resmen saplantı sitemizin rehabilitasyon servsine alalım arkadaşımızı:D:D:D

• Aksini ispat et hayal? ayrıca, müphem konularda yorum veya şüphecilik olur. Tanımı önü arkası belli konularda tüm dünya mutabıktır, sadece sizin gibi google'dan yetişme bilgisizler kendilerine bilgi vehmederler. Sabit tanımlar "literatürde yazan şeylerdir" bunları söylemek saplantı oluyor sizin bir tarafından uydurduğunuz şeyler gerçek he? Tüm dünyaya karşı 2 donkişot konumundaısnız

• AHMET SAFAK & YILDIZ TILBE..

0|0
    0|1
  • evet tanıyorum ama isim veremem :))

0|0
    1|0
  • bi yerden geciyodum ondan sonra müslüm babayi gördüm :)

0|0
    0|0
  • çok var otelde tanıdım

0|0
    4|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 200 yılıydı.18 yaşındaydım. ben ferdi müslüm dinler şiirler yazardım. benden bir yaş büyük olan abim askerlik muayenesi için şubeye gittiğinde bir askerle tanışmıştı. çocuğa kanı ısınmış arkadaş olmuşlar. her cuma günü çocuğu ziyaret eder dışarı çıkartıyordu. daha sonraları çocuğun amatör sanatçı olduğunu öğrenmiş. çocuk senelik izne gittiğinde abime orjinal kasetini getirmişti. abim benim şiir yazmamdan bahsetmişti ona. hatta benden habersiz bikaç şiirimi götürüp çocuğa okutmuştu. çocuk beğenmiş. benim şarkıların sözlerini yazsın demiş. abim bana dediğimde çok kızmıştım. kabul etmedim. neyse uzadı baya o çocuğun ismi Semih koç. sanatçıdankastın bunlar değil ama yazim dedim

0|0
    0|0
  • haluk levent 98 de askerken benim müşteriydi. aramız iyiydi, şimdi görse tanımaz heralde ama baya takıldık onla :D

1|0
    0|0
  • Kenan İmirzalıoğlu, Ebru Destan, Halil Sezai Paracıkoğlu, Ceyda Ateş, Zekeriya Beyaz :D

0|0
    1|0
  • Ebru Gündeş ile tanıştım oturdum konuştum biraz sohbet ettik resim çekildim ayrıldım olur mu?

0|1
    0|1
  • Bir kaç kişiyi tanıdım hepside davarolardandı:/

0|0
    0|0
  • rahmetli kivricik ali ile tanismistim genelde yurt disi konserlerinde otelde degil tanistigi insanlarda kalirdi unutmayacagim harika bir insandi

0|0
    0|0
  • Benim için Erkan oğur bir sanatçıdır mesela.

1|0
    0|0
  • Kavak yellerinde ki deniz bide birkaç ünlü tiyatrocu tanıdım. Bıde Kıvanc Tatlıtug ıle aynı ortamda bulundugum oldu

0|0
    0|0
  • Anıtkabir'e ilk gittiğimizde Emel Müftüoğlu ile dolaştık, 1.5 metre boyu var küçücük ve sevimli bir kadın

0|0
    0|0
  • Benim hatun

0|0
    0|0
  • Hayır tanımadım..

1|0
    0|0
  • Ahmet Kaya . Mahsuni şerif

0|0
    0|0
    • sanatçı?

• anlama özürlü değilsindir umarım.Gerçek anlamdaki sanatçılardan bahsediyosan Ahmet kAYA Barış manço Cem karaca derim.emitasyon sanatçıları soruyorsan Serdar ortaç ve Demet akalın der susarım...

• dövüşmenin de bir sana olduğunu varsayarsak ,dünyanın en iyi sanatçılarının mike tyson,muhammad ali,prince naseem hamed gibileringibi isimlerin en iyi sanatçılardan olduğunu söyleyebilirim ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşlar tanışmak isteyenler sırayla eklesin. menajerim gün içinde size dönücek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...