Kopyalarla nereye kadar?

Arkadaşlar şmdi yurt dışında olduğum için okul sistemi farklı son iki yıl ünv. Girebilmek için her karne notu puan olarak.sayılıyor..

Şmdiii bizim haylaz sınıf "arkadaşlarımız" dan bir kaçı (çekemem onları) ilk matematik sınavının fotoğrafını çekip herkese dağıtıp dershanedeki öğretmenle yaptık neyse ikinci sınavda bu arkadaşlar sınavı bulamadı fakat sınav esnasında whatsappden grup kurup başkasına yaptırmışlar sınavı..

Ya abi anlamadığım. biz oturup eşek gibi çalışalım onlar hazıra konsun.. sınır oldm yine nasl. kurtulcaz biz bunlardan sonuçta aynı notu alacağız hadi kopya çekmedm değl ama çalışıyorm aklm basıyor ama onların beynide basmıyor arkadaş sayesinde gelmişler kuruşunlar istiyorum.. Nasıl durdurabiliriz bunlar?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• e çeksin kopya bırak nereye kadar kopya çekicek elbet tökezliycek bilen kişi sensın sen okulun bitince işini bilerk yapıcaksn ama o blmycek

1|0
    0|0
    • Öyle ama insani cirdiltiyorlar sanki kendileri yapmis gibi

• boşver sen mezun ol bak işine gücüne o zamanda kopya çeksnler nasıl çekiyolarmş görsunler

• Benimde öyle bir arkadaşım orta okulda vardı yanımda oturuyordu hep ben kendim kopya veriyordum düşün:)çocuk benim kağıdımın aynısnı geçiriyodum bazen benden bile yüksek alıyordu:)çocuk sayemde bi şekilde orta okul diplomasını aldı liseye gitti 1.sınfta kaldı bitti okul hayatı. ne oldu işe yaradımı kopyalar:d

Erkekler Ne Diyor 2

• kopya harika okul öyle biter

1|0
    0|0
  • Avrupadaysan seninle evlenip oraya yerleşmek isterim. ;:) ABAZA MOD =ON

0|0
    0|0
    • Bu isten benim cikarim ne olacak? :D

• Yok ozaman kalsın almanyada halamlar var , istediğim zaman gidebileceğim memleket. Neyse evleniyorum vazgeçtim :)

• Iyi hadi evlenme bakalm.:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...