Denizle yüzmeyle ilgili ibr soru?

Şimdi normalde yüzme 600 kcal 1 saatte ben yüzmesemde denizde yürüsemde ya da dursamda çıktıktan sonra çok acıkıyorum ben yakıyor muyum yine de bu kaloriyi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neye göre 600 cal? Herkes aynı eforu sarfediyor mu da herkes 1 Saatte yakacak onu?

0|0
    0|0
    • Hayır ama işte böyle deniyo yani kaç kcal olduğu önemli değil sadece yakılır mı onunsoruyotum

• Yakilir ama çok fark var; yüzmek çok ayrı bir şey.

• Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• suyun ıcınde hareket etmezsen yanı yuzmezsen o kalorıyı yakamazsın. suyun ıcınde durmak pek o kalorıyı yaktıracagını sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim aynı şey bende de var 600 kalori yakman imkansız cünkü bayanlar günde yaklaşır 1000-1200 kalori yakıyor 600 kalori senin günlük yaktığının yarısı... O Hiç durmadan sürekli yüzen insanlar için anca geçerlidir fakat insan kalori yakınca acıkmaz yoruluur ve uyumak ister.

1|0
    0|0
    • Anladım ee ben uyumak a istiyorum hahaha

• Uyumak istemenin neresi komik? Ben her sabah 30-35 Dakika 6.5km koşuyorum yoruluyor ve uyumak istiyorum hiç acıkmıyorum :D

• Aman ha, sakın kaslarını çalıştırmayasın he. Öyle hamur gibi olmanı koruyasın. Sen parmaklarını hareket ettir yeter... la havleeee

0|0
    1|0
    • Ne diyosun be soruya adam gibi cevap ver olmadığın gibi yapamazsın amayağ tulumu

• :-))))))) " yağ tulumu " çok iyiydi...

• Denizin üstünde tekne ile dolaşsan yine açıkırsın
    Deniz açıktırır :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Çıktım ama yani nasıl oluyo ya peki sağ ol

• rica ederim :)

• Ayni olmaz

0|0
    0|0
  • yok piskolojik

0|0
    0|0
    • Nasıl yani psikolojik acıkılır mı hiç resmen gurulduyo

• acıkmak felam sen şimdi oo çok yüzdüm acıkmam lazım diye beynini yönlendiriyorsun ondan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...