Arkadaşlar eski haline nasıl getirebilirim :(

şu sıralar kafam okadar bulanıkki sevgilimle hep tartışıyorduk inanamaya bilirsiniz ama 1 günde 2 3 defa küsüyoduk ilişkimizzz çooook iyiyken kötüleşmeye başladı bu benim huyuma gitmeye başla ilişkiyi düzeltmek için uğraşıo şu sıra onun üstüne fazla gittiğimi üzdüğümü farkındaym bana geçen gün sen benm bütün hayallerimi öldürdün dedi artk birlikte hayal kurmuyoruz ben bu ilişkiyi nasıl düzeltip bu kızın gönlünü alabilirim. Kızlar sizce gönlünü nasıl alabilirim süpriz yap diğenler yazmasın bile o süprizi yazın mesela kızlar siz sevgilinizden ne yapsa çook beğenir mutlu olursunuz erkeklerden bekledikleriniz ne eski haline nasıl getirip bu kızı mtlu ederim lütfen yardımm edin :(((((

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bir kızla dengeni bozma bu kadar

0|0
    0|0
    • Herşey bir anda çook sinirliyken oldu vede şimdi toplayamıyorum parçalar kayboldu o derecede nasıl gönlünü alır mutlu ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• fazla bşeye gerek yok kız sendenn hediye değill eskisi gbideğer vermni istiyo ona hç br hediyeee değerinn brlikte kurulan hayallern yerni alamazzzz onunla dşarı çk ve bi bankta oturunn o gne kadar kurdğuunuz hayalleri ynideen dile gtir olmdııı içnden gçpte dyemdklrini bi kağdaaa dök ver ona bk ondan mutlusu olackmııı

1|0
    0|0
    • Zaten ayynı sınıftayız hergün birlikteyiz bakalım herşeyi anlatıcam herşey için özürdiliyip bir şanş daha istiyicem .s

• siz gunde 2-3 kezz kusuyomussunuz bız 10 kere kusuoz :D

0|0
    0|0
    • ama biz öyle deidikki biz öyle mutlu bi ilişkimiz vardıki ben o mutlu olsun die kız ortamımı silip facemi kapadım oda ben bunu yaptım die kendi facesini kapadı değerini anladı ama şu sıralar çook kötüleşti üzüyoruz birbirimizi .s

Erkekler Ne Diyor 3

• Klasik memleketim kız replikleri içimdekini öldürdün, içimde boşluk var.. Şu an rusyada davay davay nidalarıyla mutlu mesut yaşıyor olabilirdik.. link

0|0
    0|0
    • Öyle bi kız değil kolay kolay öyle kelimeleri kullanmaz ben kırılmıyım die yapmıyıcağı şey yoktur

• Özür dilerim falan de kıymeti yüksekse.. Aklıma gelen bu bilemiyorum..

• Hayalleri öldürmenin, bir insanın canını almaktan daha kötü birşey olduğunu biliyormusun? Bence sen biraz alttan almaya çalışacaksın. Seninle kötülük kelimesi eşleştiği andan itibaren işin biter. Kız senden soğur...

0|0
    0|0
    • işte şuan çook uğraşıyorum onu mutlu etmem lazım ama nası .s

• Eyw Saolasın Moralimi yerine getirsin allah sıkıntı vermesin başına :)

• Dediğim gibi, ilişkiye git-geller renk katar ama sen durumu biraz fazla abartmışsın. Düzelmeyecek gibi bir durum yok. Ne kadar zayıf nabız o kadar fazla adrenalin..

• supriz yerine kendi o durumdaki halini anlat sevgiline sana kötü dawrandım falan filan işde sonrada senle alakası yok ama ben istemiyorum seninle kus olmaya dayanamıyorum de + sevdigini ve sevgilinin senin oldugunu ona hiz ettir

0|0
    0|0
    • Anlattım vede beni öyle seven bi insanki kırgın olduğumda beni mutlu etmek için herşeyi yapar onu üzmemek için öyle dedğimi sanıyo inanmıyo

• inş aranız düzelir kardeşim allah beterinden saklasın

• Eyw Kardeşim Cümlemize :(

Yükleniyor...