Sevgilimin beni defalarca aldattığını dün öğrendim dünyam başıma yılkildi intikam almak istiyorum ne yapmalıyım?

sevgilim beni defalarca aldatmış bende salak gibi inanmışım aradan 1 yıl geçti ve ben daha dün öğrendim .. intikam almak istiyorum .. bana yaşatıkları yanına kalsın istemiyorum o da acı çeksin istiyorum .. benim gibi canı yansın ama ne yapmalıyım bilmiyorum yardım edin bana bir çare gösterin ?

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• intkam alıp ne gececek elineee onun karaktersizliği brak kndine kalsınn ona vereceğinn en byükk ceza mutluluğunn on numara gülüşn olsunnn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bırak kendi haline, ne halt ederse etsin. O belasını bulmuş zaten.

0|0
    0|0
  • açıkçası yapabileceğin pek bir şey yok .. s.ttir et gitsin .. her kızdığımız kişiden intikam almak için zaman kaybedemeyiz, hayat kısa hemen toparlanıp kaldığın yerden devam etmeye bak ..

0|0
    0|0
  • yanlış bir şey yapma sakın

intikam alınca ondan aşağı kalır yanın olmıcak

merak etme eden bulur bir şekilde karşılığını alacak bir kere senin ahını aldı bundan sonra mutluluk göremez senden helallik almadan

ama sen hata yapma sakın

0|0
    0|0
  • bırak kin öfkeyi onun kadar o seviyeye inme ...

şimdi der oglan üzülüyor aglıyor kahroluyor der bunun ole dusundugunu bilip karsısına hic bişey olmamış gibi davranıp umursamaman olacak ve bu yaptıgın ona dert olacaktır :)

0|0
    0|0
  • fur oni :D

0|0
    0|0
  • kısasa kısas mi diyorsun yani?

0|0
    0|0
    • evet...

• ayrildimmm .. ama cok ofkeliyim...

• bence ofkeni yatistirmaya calis ve mantikla hareket etmeye calis. madem onu geride biraktin ne dusunecegine de onem verme.

• Bana Kalırsa git onun arkadaşlarından biriyle çıkabilrsen çık. şahsen bana en büyük acı veren şey arkadaşımla çıkmasıdır onun çok canını yakar

0|0
    0|0
  • umursama. zayıf insanlar intikam almaya çalışır , güçlüler affeder zekiler ise asla umursamaz. affedeceğini sanmam çünkü affedilecek gibi değil o yüzden zekanı kullan ve umursama.

0|0
    0|0
  • Boş yere intikam için uğraşma bu onu sadece öfkelendirir ona büyük bir acı yaşatmak istiyosan onu umursama

0|0
    0|0
  • sen de onu en yakin arkadaşlarınla aldat ve bunu videoya cek ona gönder,tek care budur;)))))))))))

0|0
    0|0
  • Intikamalmakseni ondanfarksızyapmaz en güzeli arkanabakmadan bırakırsın bir daha yüzünebakmazsın

0|0
    0|0
  • Misilleme yapabilirsin

Ben gönüllüyüm .

0|0
    0|0
  • Sadece git

0|0
    0|0
  • sadece suratına tükür. en güzel intikam böyle alınır.

0|0
    0|0
  • burda deliknalı çok. Seç beğen birini. intikamını al.

0|0
    0|0
  • basitleşme meyilin var gibi

0|0
    0|0
  • sende onu aldat olsun btsn hmde en ykn arkadası ile

0|0
    0|0
  • En iyi intikam, onunla tüm ilişiğini kesmen olur. Unut gitsin.

Ama illa aynı şekilde karşılık verecem diyorsan, bana gelebilirsin... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hırslarına yenilme derim. intikam alacaksında ne olacak canı acıyacak mı sanıyosun sen sadece kendine olan saygını kaybedersin. asla ileride pişman olacağn seyler yapma.

0|1
    0|0
  • Hiç birşey yapamazsın dua ette allah görüyo onun yaptığı bu şerefsizliği allahtan gelsin ne geliyosa ona

0|0
    0|0
  • ayni seyi bende yasadim...ne yaparsan yap degmez...aldatanin umrrunda bile olmazsn...bir arkadasiminda basina geldi,kiz kanser oldugunu söyledi cocuga üzüntüden,ama cocugun umrunda olmadi...sevmiyorsa takmaz

0|1
    0|0
  • sen şuan bile kendini cezalandırysn sallama bırak

0|2
    0|0
  • İntıkam almaya calısma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...