Bir gün aile olduğunuzda?

eşinizle ayrıldığınızda,allah kimseye yaşatmasın tabi ...siz evladınızı bi kenara atarmıydınız, sırf başka bi kadın için..

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• eşimizle ayrıldığımızda,allah kimseye yaşatmasın tabi ...biz evladımızı bi kenara atarız, sırf başka bi kadın için..

2|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben genç yaşta evlilik yaptım bir yıl önce boşandım. Allahtan çocuk yapmamıştık. Şimdiki ilişkimde de çocuk yok. "Ömür boyu birlikte yaşayabileceğim biri mi değil mi?" emin olana kadar çocuk sahibi olmaya hiç niyetim yok. Allah düşman başına vermesin öyle bir karar anını. Ailesini eşi istedi diye terkedenler de gördüm. Sonuç: O eş kocayı terketti, o eşş içi terkettiği anne-babasına döndü :::: ::::: Büyük konuşmamak lazım. Yapılan kesinlikle doğru olamaz, savunulacak bi tarafı yoktur, anne babalar da hata yapıyor, biz insanlara mahsus hata yapmak.

0|0
    0|0
  • Artık bir çocuğum olsun demeden evlenmem ki zaten evlenmeme sebep olan o varlığı terkedebileceğimi sanmıyorum.Şu anki düşünce şeklime göre.

0|0
    0|0
  • Evlat kenara atılıcak bişeymi yaa, bu insanlar çocukları kenara atmak için mi doğuruyorar hatta 3 kuruşluk zevk için yazıkkk.

1|0
    0|0
  • evlilik namaz gibidir. niyet ettinmi sağa sola bakılmaz. evleneceğim kız karşıma çıkmışsa umut vermişse iş imzaya gelmişse dünyadaki diğer kadınların cenaze namazını kılmışımdır

0|0
    0|0
  • tabıkı yapmam.. ama babanın farklı dusuncelerı olabılır.. yolunda qıtmeyen bıseyler vardır elbet..

0|0
    0|0
  • her sevginin ayrı bir yeri vardır

aşk sevgisi ayrıdır evlat sevgisi ayrıdır

evladını sokaga atan kişiden hayır gelmez

0|0
    0|0
  • aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|0
  • Yarin nasil biri olurdum bilmiyorum ama su an kesinlikle bunu yapamazdimsartlar ne,olurs olsun

0|0
    0|0
  • asla atmam o benim canm cunku

1|0
    0|0
  • asla,kabul edemiyeceğim bir durumdur,çocuklar bize emanettir,emanetede asla hıyanet edilemez.

1|0
    0|0
    • babam ihanet etti ama bana ...beni atti bi kenara,unuttu ..sildii :((

• cekmesin istemiyorum..hep mutlu olsun...ama bi kizi oldugunu unutmasin..cok mu sizce ?

• sen çok güzel düşünüyorsun da, hesap görecek olan asla sana yapılan haksızlığı görmezden gelmez.madem bir emenet aldık hakkını vermemiz lazım maddi ve manevi,yoksa yap yap sal gitsin oh ne ala iş,okadar ucuzmu insan ?

• kesinlikle hayır allah göstermesin tabi ayrılık falan ama çocuğumu asla dışlamam bi kenara atmam

0|0
    0|0
  • benim vicdanım evladımın annesinden ayrılmasına razı gelmezdi...

0|0
    0|0
  • sorun çok uzun veya çok kısa :) çocuklar her daim sevilir!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Atana karaktersiz derim.Karaktersiz olmak istemem.

1|1
    0|0
  • babana duygularını anlat yarın birgün benim veya senin başımıza kötü birşey gelirse birbirimizden fayda gelir ellerden değil de

0|0
    0|0
  • babamda bir başkasıyla başka bir hayatı seçtiği için senelerdir kendisini görmüyorum. gerçi 4 defa gördüm toplamda ama neyse.yaşadığım şeyide kendi evlatlarıma asla yaşatmam.

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunyorum..yasadigimiz icin,yasatmayi asla istemeyiz dimi...

• aynen öyle kendi yaşayamadığım aile ortamını cocuklarıma yasatmak isterim.

• Üzülme senin yerin başkadır elbette.zamnla düelir inşallah

0|0
    0|0
  • asla!.o benim yafrymdur gardaşş

0|0
    0|0
  • kişilik meselesi . ne anneler var cocuklarını kenara atan .. :( benide annem attı kenara

0|0
    0|0
    • ayni seyi yasiyoruz sanirim,beni ise babam;((

• hatasını anlıcak merak etme . ama senin içinde hep kalıcak baban o senin affetceksin muhakkak benim annemi affettiğim gibi . ama hiç unutmucaksın . ben çok küçükken 10 yaşındayken yaşadım ama hala lanet ediyorum ona çoğu zaman

• off cok canım slkkln ya :((

Yükleniyor...