Akşama büyük ihtimal kavga edecem beyler tavsiyeleriniz neler?

Akşama büyük ihtimal kavga edecem beyler tavsiyeleriniz neler?

Güncellemeler:
Ya geçmişte kavga etmiştim burnumda hafiften kalıcı şekil değişikliği oldu , yine aynısı olur diye korkuyorm. Ama adam erkekliğime laf etti gururuma yediremiyorum bunu , bir yandanda kalıcı hasar olur diye kavga etmeye çekiniyorum açıkcası

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Acı yok rocky💪

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tek tavsiye kesin işe yarar. Sakın vuracağını belli etme hani böyle atarlı atarlı konuşan tipler vardır ya ama asla kavga edemezler onlar gibi davran yanına yaklaş sonra birden hiç fark ettirmeden bir asıl yumruk sonra seri bir şekilde devam et büyük ihtimalle pert :D

0|0
    0|0
    • o dediğin tipler gibiyim , bu yüzden adamalara kendimi ezdirdim bunca zaman fiziksel şiddet olarak değil laf açısından beni sürekli küçük gördüler ve artık canıma tak etti saydırdım adama

• Kavgada soğuk kanlı ol öncelikle ondan sonra adamla yüzyüze geldiğinde telaş yapma hiç beklemediği bir anda vurabildiğin kadar güçlü asıl ondan sonrada ilk yumruğu attıktan sonra seri bir şekilde vurmaya devam et ama sert asıl baktın ayağa kalkıyor hala bu sefer fazla yaklaştırma yanına tekme ve yumruk asıl.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Ilk olarak alnına vur tam ortasına. Evet alnına. Kalıcı bir zarar görmez hayati tehlike geçirmez fakat dengesi sarsılır ayakta durmakta zorlanacaktır.1 dakika hiçbir tepki veremez sana.

0|0
    0|0
  • Yuze calisma

0|0
    0|0
  • İlk olarak uzun süre kavga etmedysen bırak bikaç yumrk atsın sende reflex uygula sakin klmya calş kalp ritimlerini yavaslat.. sonra yumruklar gelirken tut birini çene saglam bir yumruk at anında.. bunu yapsan senin için daha etkili olur..

0|0
    0|0
  • Ilk onun saldirmasini beklersen dayak yersin sağlam bir kafa atarsan KO olur. Son olarak kaval kemiğine vuracagin sert bir darbe işi direk bitirir

0|0
    0|0
  • Bence ayaklarmn kicina vura vura kacacaksn :))

0|0
    0|0
  • Dayak yeme

0|0
    0|0
  • az dayak ye

0|0
    0|0
  • Beni cagir

0|0
    0|0
  • İlk vurgunu sen yap