Sabah koşusu ve spor?

Bugun akşam 8 gibi uyandım 1 ogun yemek yedim şimdi tekrar yiyip sabah 1 saat tempolu koşu ve 200 şınav çekip uyumayi duşunuyorum. Uyandıktan sonra yine 1 saat koşu ve spor salonuna agırlık çalişmaya gidicem. Böyle bir tempoyla devam edersem yağ yakabilir miyim? Tek sorun yemek yemede iştahım yok günde 1 ya da 2 ogun yiyorum en fazla?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Protein agirlikli beslenmen lazim yoksa yaptigin sporla ve yedigini azaltmanla en cok kas kaybedersin

0|0
    0|0
    • Dikkat ediyorum genelde karbonhidrat hiç yemediğim günler oluyor ekmek zaten yemiyorum. Izgara tavuk gogsu (yagsiz) yiyorum ogunumde cogunlukla ve yogurt nasil dengelicem bilmiyorum mutfak işinden de çok anlamiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersiz olayın yarısından bile azını kapsar 👍 beslenme ve uyku düzeni çok önemlidir bro ve sen bu işin %70 ini düzensiz yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Dogrudur uyku duzenim bozuk fakat yine de gün içerisinde uyumam gereken uykuyu fazlasıyla uyuyorum zaten beslenme olarak çok kotu abur cuburu kestim fakat bir şey yiyince pişman oluyorum ve 1 ya da 2 ogun yiyorum varsa onerin bekliyorum

• İmkan var fakat ben 1.80 76 kgyum vucut %16 yagli ben internette çok arastirma yaptim ordaki degerlerin -500unu yesem bile çok geliyor uyku duzenimi ayarlayamiyorum yillardir boyle cok denedim en fazla 1 hafta duzeliyor. Aslinda kendime çeki duzen vermem gerekiyor cok geç kaldım hakkımda hayirlisi umarim duzeltebilirim teşekkürler

• Rica ederim hiçbirşey için geç değildir bro çokta sıkıntı yapma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...