Derin soru: Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı mı, kazanan takımın en kötü oyuncusu olmayı mı?

Derin soru: Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı mı, kazanan takımın en kötü oyuncusu olmayı mı tercih ederdiniz?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• kazanan takımın en kötü oyuncusu olmayı tercih ederim, çünkü takım oyunları bireysel başarılara tabi değildir.Takım olarak kazanır takım olarak kaybedersin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben vazifemi yapmış olayım ki gönlüm rahat olsun. Yani kaybeden takımın en iyisi olmayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyisi olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olursan fazla kalmaz transfer olursun iyi bi takıma. Kazanan takımın en kötü oyuncusuysan tutanamazsın o takımda. O yüzden 1. seçenek. :)

0|0
    0|0
  • kaybedenin en iyisi

0|0
    0|0
  • Katkısız başarıdan keyif alamam. Kaybetmeye razıyım yeter ki elimden gelenin en iyisini yapayım.

Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • kaybeden takımın en ıyı oyuncusu kazanan takıma transfer olur ve transfer parasını vebe ındıregandı yapar

0|0
    0|0
  • bu transfer olayı çok saçma. Bkz : alex aykut.

0|0
    0|0
  • kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmak isterdim nedenine gelirsek takım kaybetsede oyuncu kendini gösteriri ve böylece kazanan takımlar seni ister ;)

0|0
    0|0
  • Kazanan takımın en kötüsü olmak isterdim.

Diğer seçenek ego kokuyor ve ego pislik demektir.

1|0
    0|0
  • Kaybeden takımın en iyi oyuncusu olmayı isterdim..En azından işimi iyi yaptığım için rahat olurum.

0|0
    0|0
  • kazanan iyi-kötü kazanmıştır. önemli olan oynamak değil kazanmaktır. geri kalanı kaybedenlerin çıkardığı safsatadan ibarettir

kazanan yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...