Duygusal erkekler gelsin sadece. Bir gün keşke der misiniz?

Duygusal erkeklere sorum. bir kızı diyelim çok üzdünüz.. kız acayip acı çekiyor sizin yüzünüzden.. sizde aslında onun yanında olmak istiyorsunuz fakat sonunuzun olmadığını biliyorsunuz... çok üzülürmüşünüz... yada bigün keşke dermsiiniz.. kız çok seviyordu sizi.. ne aldatmış, ne bişey yapmış.. saf saf yıllarca sevmiş..

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• ''güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın vebalini 2 dünyadada ödeyemezsin''

(hadis-i şerfi)

sırf bu yüzden hiç kimsenin duygularıyla oynamazdım,ama varsayalımki böyle bi durumla karşılaştım,ozamanda sonumuz yok sözünü kabullenmezdim ucunda ne olursa olsun elini bırakmazdım sevgilimin, sonumuz yoksa sonsuzluğa giderdim yani.bahane uydurmazdım hiç bi şekilde.

1|0
    0|0
    • EVET CEVAP BUU.SENI BIRAKMICAM DEFALARCA dedi... halime bak

• ALLAH HAVALE EDİCEKSİN OZAMAN ODA BULUR DAHA BETERİNİ SONUÇTA GÜVENMİŞSİN BAĞLANMIŞSIN AMA MERAK ETME SENİ MUMLA ARIYCAKTIR, HERKES YAŞATTIĞINI YAŞARMIŞ.

• amin kardeş..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• sonu olsun olmasın. kimseye haksızlık yapmayacaksın arkadaş. kimsenin ahını almayacaksın. kimseyi haksız yere üzmeyeceksin. haklıda olsan sana bişey kaybettirmiyorsa kolay kolay kimseyi üzmeyeceksin. üç günlük dünya için kimseyi üzmeye ağlatmaya değmez

0|0
    0|0
    • Aynen arkadasım anlamıyorlar ya.. Sevmek suç mu arkadaşş.. anlamadım ki .. adam gibi sevmek yıllarca görmesende unutmamak suç mu ? bunun bedeli hayatından kovması mı .

• mutlaka birgün olacaklar, kimse yaşattığını yaşamadan ölmez. sen hayatına devam et. unutman en büyük ceza olcak ona

• AYNEN HAKLISIN KARDEŞİM.

• Benzer olaylar oldu ama üzdüm diyemem, sadece saf sevgilerine karşılık veremedim napalım, evet pişmanım, keşke demiyor değilim, en azından onların da yanlarında tesellileri var benim de tesellim var yanımda :::::

0|0
    0|0
  • Hakedene hakkını verecen :) Var öyle bir kuyruk acım:)

0|0
    1|0
    • nasıl yanı

• Salla gitsin

• peki

• konuyu objektif değerlendirmişsin tebrikler. sadece kendi açından düşünmemişsin. ama dediğin gibi sonu yoksa çocuk devam ettirse ilerde sen daha çok üzülecektin.

0|0
    0|0
  • Elbette çok üzülürüm ve bigün keşke dememek için ne gerekiyorsa yaparım...

0|0
    0|0
  • elimden gelen herşeyi yaparım keşke demen bırakmam bırakamam SEVDİGİMİ. sonuda olsa olmasada olsa bu durum benı yerın yedi katmanına koyar

0|0
    0|0
  • Hayatımda "Keşke" ye olabildiğince az yer vermeye çalışırım ve ben yapmadıklarım için yaptıklarımdan daha fazla keşke derim.Eğer böyle bi durum olmuş olsaydı sonunu düşünmeden şuanı yaşayarak onun yanında olurdum.

0|0
    0|0
  • demem ben. çok duygusalım ama umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben üzüldüm öldüm, dedim bile keske diye ama ben terk edmedimki

0|0
    0|0
    • anlamadım ?

• Haydaa senin yazina karsi iste bende oldu bögle önce birsey dedime pisman oldum üzüldüm sonra keske demesileydim dedim harbiden keskede ölseydimde orda onu demeseydim ve sonra iste.terk edilmeklede öldüm simdi anladinmi?

• ok

• tabii ki üzülürüm.onu bırakmamaya çalışırım tabii bana uygunsa :)

0|0
    0|0
  • aynı yolun farklı yolçuları olalım derim

0|0
    0|0
  • tabiki üzülür kendimi yerim ya

0|0
    0|0
  • Sonumuzun olmayacağı düşünme sebebim ne peki?

Kızın karakterine ve tipine bağlı :)

0|0
    0|0
  • bu devirde gerçekten seven bir kız bulmak çok zor boyle birisini bulup ve değer vermeden kaybettiysem çok üzülürdüm keskelerin keskesini yasardım tabi eminsem onun sevgisinden onu kaybetmemek için bütün imkanları zorlardım sadece onun sevgisi için

0|0
    0|0
    • olmadı işte bak değerimi bilemedi. hala saf saf sevıyorum buna ragmen..

• sen sev rabbim insallah senin anlam ve onemini bir gün ona hatırlatır pisman olsun ama is isten gecmis olsn

• amin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...