Erkek arkadaşımın gerçek yüzü...mü acaba?

Dört aylık bir ilişkim var. Erkek arkadaşım öğretmen. Ben de öğretmenim. Bir süre önce de araştırma görevlis kadrolarına başvurmuştum kabul edildiğimi öğrendim ve çok sevindim.Hemen erkek arkadaşıma haber verdim o tebrik etti önce ama sonra bu durumdan memnun olmadığını belirtti. Benim akademisyen olmamı pek istemediğini söyledi. Akşamına tartıştık bayağı, neden bana sormadın başvururken falan dedi ama halbukihep söylüyordum başvuracağım yerleri de biliyordu birşey dememişti. Hem de ben yüksek lisans yaptığımı üniversiteye geçme istediğimi de biliyordu ve beni destekleyeceğini de söylemişti. :(( Ama şimdi iş değişti artık istemiyor tatillerimiz aynı olmayacak daha yoğun olacağım vs. diye. Gideceğim üniversite de öyle uzak değil iki saat uzakta başka bir şehir ve biz memuruz tayinin çıkabilir gelirsin evlenirsek dedim. Ben senin arkanda mı dolaşacağım bile dedi bana:(( çok üzgünüm. Onu ikna etmeye çalıştım. Üstelik başta bu ilişkiye beni ikna eden de oydu aylarca peşimde gezdi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ee ne yani karımın kariyeri benden iyi mi olacak nasıl olur lan o benden daha fazla maaş da alır beni ezer vs vs. klasik erkek durumu eşlerinin ya da sevgililerinin onlardan daha üstün olmasını kaldıramıyolar. eğitimli çiftler arasında boşanmanın başlıca nedenlerinden biri bu psikoloji

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle ilk baslarda sen başvuracağını soylediğinde bir şey dememesinin sebebi - nasılsa olmaz- diye dusunmesi olabilir...Şimdi beklemediği durum gercek olunca şaşırmıs beklenmedık durum karsısında ne yapacagını bılememıs o yuzden saçmalamış olabılır...

Bıraz zaman gecıp sınırler yatısınca guzel guzel konusur halledersınız dıye dusunuyorum... (Eger gercekten senı sevıyorsa...)

0|0
    0|0
  • Ben sakin kafayla oturup bu konuyu mantıklıca konuşmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • henüz olay yeni biraz bekleyip bir daha güzelce konuşacağım olmazsa da çok saçma ya...kıza bak üniversiteye geçti bıraktı beni diyecek kötü ben olacağım.:( ama hep bunu istiyordum uzun zamandır. bir daha böyle bir imkanı bulamayabilirm ve çok uğraştım bu iş için çabaladım. nasıl ikna edebilir mi onu?

• Biraz üsütnden zaman geçsin dediğin gibi hani şu anda sinirlidir belki hani konuyu açarsan sıcağı sıcağına tepki verebilir, biraz huyuna gidip yumuşattıktan sonra ufaktan konuyu çıtlat ve mantıklı bir şekilde kibar bir ses tonuyla mantıklıca anlat ona

• Derhal ayrıl.

0|0
    0|0
  • belki sizi kaybetmekden korkuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Salla gıtsın sacmalamıs bayag

0|0
    0|0
  • Sen olacakları bile bile benimle birlikte olmak istedin. Şimdi farkeden ne? Neden destek olacağına başarımı destekleyeceğine beni geriye çekmeye çalışıyorsun? falan diye konuş işte bu işte başka bir iş var birileri dolduruşa getirmiş senin ondan daha üstün olacağını düşünüyor ve bir erkek olarak bunu hazmedemiyor belliki. aman canım o da çalışsın başarsın 4aylık biri fazla olmamış mı sence de? :)

0|0
    0|0
    • Birbirimizi öncesinde 1 yıldır tanıyorduk arkadaşlık vardı. duygusal şeyler 4 aydır var. Başta tamam demişti ben destek olurum ne demek sorun yapan erkeklerden değilim vs. demişti.:(( şimdi niye değişti çözemiyorum.:(

• kendin çözmeye çalışma canım ya bırak o anlatsın sana ne varsa kafasındakileri

• ''Ben senin arkanda mı dolaşacağım'' mı dedi :O yuh yani

0|0
    0|0
    • Evet hep arkanda mı dolaşağım senin pek vaktin olmayacak yoğun çalışacaksın dedi. Ben böyle biri olduğunu bilsem kaptırmazdım kendimi. :((

• canım çok üzüldüm ya :/ otourup tartışmadan bir adam akıllı konuşun

Yükleniyor...