Hayatınızda yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? Pişman oldunuz mu?

Hayatınızda yaptığınız en büyük çılgınlık nedir acaba?Ben nişanlımla ailemin haberi olmadan tatile gittim.bu çılgınlıkmı demeyin.ailem böyle birşeye hayatta izin vermezdi.şu an evliyim ve iyiki yapmışım diyorum.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşın aklına uyup tatile gitmemiz ve parasını ödeyemediği için hanımkızımız 3-4 gün dansözlük yapmam da bunlardan biri ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• belimde ruhsatsız tabancayla emniyet genel müdürlüğüne girme teşebbüsünde bulundum unuttum belimde olduğunu

1|0
    0|0
  • Matematik öğretmenimin kafasına şişe kapağı atmıştım pişman mısın diye sorarsan hayır değilim keşke kitap atsaymışım.

1|0
    0|0
  • 7 yaşındayken, kuzenimle, bir çocuğa tuzak hazırlamıştık..Bir çukur kazıp içine işemiştik ve üstünü kapattık.Ve çocuk tuzağa düştü.Hiç pişman değilim..

0|0
    0|0
  • seni çılgııınnnn. hadi oradannnn..

0|0
    0|0
  • çılğınlığıma ortak olaçak insanı bulamadım

0|0
    0|0
    • ortağa gerek yok,tek başınada yapılabilir:)

• bilmiyorum,aklıma bişey gelmedi.daha önce yapmadığın bişey yapmak mesela,ne bileyim:)

• sapıkça bazı şeyler 23 yaşındatım kendimden 10 yaş gibi büyük bakımlı kadınlarla heyecan yaşamak :(

• asık olmak ve pişmanım

0|0
    0|0
  • evden kaçmıştım küçücüktüm :)

0|0
    0|0
  • bu siteden birine senden hoşlanıyorum demem en büyük çılgınlıktı son zamanlardaki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mal gibi bi çocuk için İstanbul'dan kalkıp Balıkesire ailemden gizli gitmiştim... Ah aklıma tüküriyim

1|0
    0|0
    • pişmansın sanırım..niye gittinki?

• o gelemiyodu kalıcak yeri falan yoktu durumu müsait değildi ben gitmiştim

Yükleniyor...