Evcil Hayvanlar alemi. Hayvanınızın adı ne?

Hayvanınızın adı ne ?

Hangi hayvan ?

Yaptığı en tuhaf şey ne ?

Yaptığı en komik ve yaramaz şey ne ?

Hayvanınız hakinda bilgilrr ...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Hamsterim var.

Yemek yeme şekli çok hoşuma gidiyor.

Her gece bir şekilde kaçıp sonrada saçımı çekerek beni uyandırması avcumu açana kadar da saçımı çekmesi.

Karnı acıktığında beni çok sevdiğini hissedebiliyorum. Ne kadar kullanıldığımı bilsem de.

Peynir sevmiyor illa kızarmış olacak en sevdiği yiyecek patates( haşlama,kızartma,fırında) fark etmez.

En sevdiği evinde ki eşyası suluğu su içerken çıkan baloncukları öyle dikkatli izliyor ki bazen elleriyle dokunmaya çalışıyor.

Ben yanındayken üzeri açık,ben yokken pamuğun altına girip yatıyor.

Ananemi çok seviyor. Kahvaltı yapıyorlar sabahları beraber (Kafeste tabi ki) ananeme her sabah kızarmış peynir yaptırmak için dört dönüyor kafeste. Unutmadan yumurta beyazlarını ve vitamin ödül çubuğunu çok seviyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yok hayvanım

0|0
    0|0
  • Adı eski rahmetli kuşumun adı fıstık.Kafesindeki ince demirlerden birisini çıkarmış ve ordan sürünerek dışarı çıkıyor kendiliğinden bende kızdım napıyosun dedim düzelttik.Sonra o suluğunu taktığımız çıkıntıyı itiyor ve düşürüyor.Yani bişeyleri yerinden söküp çıkarma hastası.

0|0
    0|0
  • pamuk-haydar-pasa kediler

chanel-diesel kopekler :)

0|0
    0|0
  • Bi hemstrim var minicik :) Adi Jerry.

0|0
    0|0
  • Hayvanım yok ki .

0|0
    0|0
  • serseri die bi köpegim vardi, haci muro die bi tavsanim vardi

0|0
    0|0
  • Bir hayvanım bile yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskiden muhabbet kuşum vardı o aklıma geldi..Söylemediği şey yoktu ve sadece benim üstüme konardı..Başkalarının üstüne yanlışlıkla bile konmazdı.Bazen omzumda dururken, neden bilmiyorum, boynumu ısırıyordu.Bir kere boynumu ısırmıştı, o acıyla havada uçarken tokatı bit vurdum, duvara yapıştı, 5 dakika boyunca bitkisel hayata girdi..Hayattaki en büyük pişmanlığım o'dur.Sonra kendine geldi ama bunu da neden anlattıysam..

0|0
    0|0
  • balıgım var adı taci. Hiç yerinde durmuyor.. Suyun üstüne çıkıp son surat dibine dalıyor aynı şeyi saatlerce yapıyor. Bazen deli oldugunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • benim odamda bir sivrisinek var, sanki ben onun odasındaymışım gibi davranıyor

0|0
    0|0
  • Profilimde resmi olması lazım. Kedimin adı Junior :) Böyle bir uyuma şekli görmüş olma olasılığınız yok :D

0|0
    0|0
  • Hacı' m var su kaplumbagası

0|0
    0|0
  • güvercinim var adı prenses. çiçeğim var adı burcu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...