Boksör abiler bakım hele :D?

Daha sert yani güçlü yumruk atmak için ne tür egzersizler yapılır kum torbası etkili olurmu

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim 5 Yıllık geçmişim var. Biçok dövüş sporuyla ilgilendim devam da ediyorum.
    Kum torbası seni geliştirir mi tabi geliştirir fakat bunun için önce teknikleri oturtman lazım.
    Yanlış teknik üzerine çalışman sana hiçbir şey kazandırmaz.

0|0
    0|0
    • Bir çok dövüş spro yapmış biri olarak hangisini önerirsiniz

• Ben 5 Yıl Kickbox - 3 Yıl karate yaptım.
      12 15 Yıldır Karate yapan arkadaşlarım var.
      Emek ve sabır ile yapacaksanız kesinlikle karate.
      Hiç şüphesiz.

Kızlar Ne Diyor 1

• yumruğunu atarken daha sert atmak istiyorsan bacaklarınıda iyi kullanman gerek tekniği öğrendikten sonra kum torbası pratiğini arttırır başarılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yumruk atarken kol omuz sırt hatta bacak kasları bile kullanılıyor bu yüzden genel olarak bütün kaslarını güçlendirmen lazım kum torbasının şöyle bir yardımı olur vuruş tekniğin gelişir

0|0
    0|0
  • aynen aynen hocan ne diyorsa onu yap adam dövmek için yapmıyorsun bu işi ringde serbestsin bunun bilincinde ol yeterli.

0|0
    0|0
  • en etkilisi yumruğunu kol gucunle değil vücut gücü ile atman birde düşünce çok önemli zihniyet şu olmalı ben bu adama bir tane vuracağım kalkamayacak.

0|0
    0|0
  • Teknikleri biliyorsan kombinasyonları geliştirceksin tekme diz dirsekte öğrenmelisin bence teknik olunca güç 2. planda kalıyor zaten

0|0
    0|0
  • Duvara yumruk atarak çalış ama hafif hafif vur yani çokta hafif vurma

0|0
    0|0
Yükleniyor...