Şimdi yada hayatının bir döneminde günlük tutan var mı?

Günlük tutan var mı? şimdi yada hayatının bir döneminde? herşeyi ayrıntıyla yazar mısınız? ve nerde saklıyorsunuz? geri dönüp okuduğunuzda neler hissediyorsunuz?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Cok küçük yaşlsrimdan beri günlük tutuyorum, 6 tane defterim var. Ama günlükler de bugun bunu yaptim, suraya gittim tarzi seyleri anlatmadim hicbir zaman. O gun basimdan gecen olaylarla ilgili kafamdan gecenleri aktariyorum genel de. Yani duygu ve düşüncelerimi yaziyorum daha cok. Ve kimsenin bilmedigi sirlara sahip defterlerim.

Geri dönüp okumak değişken bir durum. Mutlu ediyor bazen, şaşirtiyor, cok nadir yasadigim özlem duygusunu yaşatiyor. Yaşlilarin da dedigi gibi, eski zamanlar daha iyimiş:) Büyüdükçe bişeyler zorlaşiyor sanki..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• geçen sene tutuyordum üç ay önce yazmayı bıraktım.. ama günlüğe falan yazmadım hiç world belgesine yazdım ve her ay için ayrı bir world sayfası açtım ve hepsini şifreledim.

1|0
    0|0
  • günlükler hep bireysel konularda mı yazılıyor bilmiyorum ama lise zamanında tutmuştum.

bir kız vardı. her şeyi yazmışım. okuyunca tebessüm ediyorsun ama ortalarda gezinmesi tatsız sonuçlar doğuruyor.

1|0
    0|0
  • Tam yazayım diyorum en fazla 1 hafta sonra ya unuturum ya da tembellikten yazmam üşenirim :)

1|0
    0|0
  • hiç günlük tutmadım :)

heveslendim ama üşendim açıkçası ama merak etmişimdir :)

ama duygularım yazdığım şirlerimde ve şarkılarımda

0|0
    0|0
  • 15-22 yaş arası tutmuştum, ayrıntılı yazardım. Genelde kişisel yazılır, ben ne olup bitmiş haberleri falan da yazardım, yıllar sonra okuması zevkli oluyor. Bu ben miyim lan dediğim çok oldu :)

0|0
    0|0
  • 80 lerde kaldı tutmuyorum :)

0|0
    0|0
  • hyr tutam istenmeyen ellere gecebilir

0|0
    0|0
  • birileri okur diye filan yazmıyorum.neyim varsa bende kalsın kardeşim :D

0|0
    0|0
  • ogün bugündür ogünlük ve bugünlük tutuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tutmuyorum.Bir zamanlar tutardım,arada onları okuyup kendime gülüyorum,hatalarımdan ders alıyorum vs.

Öylesine yazdığım şiirlerin olduğu defterde saklıyorum.Her şeyi ayrıntılarıyla yazarım,yazmışım.Bir günün 10 sayfa olduğunu bilirim...

2|0
    0|0
  • Denemiştim bir zamanlar, bana göre olmadığını anlayıp bıraktım. Çok sıkıcı, dönüp okumak falan. Ama içimdekileri birine anlatmaya çekindiğim zamanlarda veya dile dökemediğim zamanlarda oturup yazarım, yazarım... Sayfalarca yazarım ve rahatlarım. Sonra da ver elini çöp kutusuna.

1|0
    0|0
  • Hep yazarım. Bazen günlüğü açıp bir kaç cümle okuduğumda bile seyahatname okuyormuş gibi hissediyorum :D

1|1
    0|0
  • Eskiden neler yaşadığımı, hangi duyguları beslediğimi bilmek için günlük tutuyorum evet.

1|0
    0|0
  • bir zamanlar tutardım

0|0
    0|0
  • evet 8. sınıfta yazmıştım 1 sene boyunca her ayrıntısına kadar

1|0
    0|0
  • çok yalnız hissetriğimde yazmıştım bi aralar...

1|0
    0|0
  • sevgilimin günlüğünü tutup ona verdim güzeldi :)

1|0
    0|0
    • bende aynısını yaptım :) o günlerde yaşadıklarımızı hislerimi yazıp vermiştim :)

• Tutuyorum. Her şeyimi yazarım ona :) Yastığımın içine saklıyorum :DD

1|0
    0|0
  • Tutmaya çalışıyorum bazen bir kaç günü atlıyorum :D

1|0
    0|0
    • herşeyi ayrıntıyla yazar mısınız? ve nerde saklıyorsunuz? geri dönüp okuduğunuzda neler hissediyorsunuz? :)

• teşekkürler :)

• Rica ederim :)

Yükleniyor...