Şenol Güneşin bomba cevabına söylenecek söz kaldı mı?

Bursaspor başkanı Şenol hoca oyuncularimizi ayartiyor deyince cevap gecikmedi
Röportaj
Şenol Güneş: 40 yıldır bu işin içindeyim, oyuncunun aklının karıştırıyor diyenin alnını karislarim, bu tavırlarını Fernando ve şener transferinde niye gösteremedi. Herkes başkan olabilir ama adam olamaz...

Bursanin şovmen başkanına karşı sınırlı olmasına rağmen öfkesini kontrol etmesi iyiye işaret Tüm sezon boyunca bu tur saçmalıklara çokça şahit olacak bunun gibi antrmanlar iyi aslında

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Yırtmasın kendini o oyuncu artık o takımda oynamaz. Teklif yapıldı kulübe adam gibi, oyuncuya eski hocasıyla çalışmak cazip geldi, para konusunda oyuncu problem yapmıyor kulüp anca fiyat artsın diye kıçını yırtıyor. Senin yıllık 100 bin TL verdiğin adama millet 15-20 milyon TL gibi rakamlar vermekten bahsediyor transfer için. Madem o kadar kıymetliydi oyuncusu sözleşme şartlarını iyileştirseydi.
    Komik duruma düşüyor. Ne çok çirkef varmış başkanlık koltuğunda oturan bu nedir arkadaş mahallede çekirdek çitleyip gelinden dert yanan teyzeler gibi kamera bulunca ağlıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuya vakıf degilim ama Senol hoca iyidir.

0|0
    0|0
  • Soylenecek soz kalmadi

0|0
    0|0
  • Senol hoca iyidir ama bana bu sefer cikari icin konusuyor gibi geldi o karekterde biri daja onceden demeliydi sozlesmeli bir futbolcuyla ilgili konusamam cunku cizgisi buydu simdiye kadar ama bu sefer farkli davrandi

0|1
    0|0
  • Fenerbahce fernandao ve seneri kiskirtmadi senol hoca sacmalamis fernandao kiralikti klubu ile gorusuldu alindi senerinde sozlesmede serbest kalma maddesi kullanildi fernandao ve sener isyanlar etmedi haklarini kullandılar geldiker

0|0
    0|0
    • Fener kışkırttı diyor mu? dinlemeden yorum yaziyorsunuz
      Fener ne yaptıysa biz de onu yaptık ama nedense sadece bize çamur atılıyor diyor
      Sacmalamayi Şenol hocadan çok daha iyi yapanlar var merak etme

• 0|0
    0|0
    • Madem yalan haberdi neden Şenol hoca açıklama yapana kadar yalanlama gelmedi

• bilemem onu sen demişsin söylenecek söz kaldı mı? bende bunu yolladım orasını siz bjkliler düşünün valla ben fenerliyim ^^

• Iyi demis helal de senol hocayla sampiyonluk falan zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...