Zlatan İbrahimoviç Galatasaraya İmza Atınca Benden Özür Dileyecekmisiniz?

Bildiğiniz gibi sürekli İbrahimoviç in Galatasaraya imza atacağını bas bas bağırıp söyĺüyorum. Evet Arkadaşlar Zlatan en geç 17-20 Ağustos arası Galatasaraya imza atacak.
Bir onceki sorumda İbrayla ilgili görüşmeleri ve bilgileri detaylıca anlatmıştım hatta her sorumda her türlü iddiayada gireceğimi söyledim ama o gelmez diyenler benle iddiaya giremedi
Peki İbrahimoviç gelince bu soyledikleriniz için benden özür dileyecekmisiniz?

0|1
2|11

En İyi Kız Görüşü

• İddiaya da gizliden girmek isteyen vatandaş gelmiş.

0|0
    0|0
    • İddiaya girince engel atanlar falan oluyor. Biz islerimizi gizliden yuruturuz.

• Hep bir çoğul konuşmalar bir şeyler. Pampa siz kimsiniz sahi?

• Ben Ersin panpa. Sen beni bırakta neden milletin başına bela oluyorsun o nu söyle?

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslar lütfen kağıt uçak yapıp dışarıya dışarıya atmayın Galatasaray'lılar onu İbrahimovic'i taşıyan uçak zannedip seviniyorlar. 😂😂😂😂

0|2
    0|0
    • Bu sözler Sneijder icinde soylendi.

• Gizliden cikinca engelleyenler oluyor ben hepsinin ekran görüntülerini aldim hepsi rezil olacak

• Bunlar boş bahaneler ben nasıl gelmez diyip lafimin arkasında duruyor isem sende dur.
      Ha rezil olmaktan korkuyor isen bilemem 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen once gizliden cik

0|0
    0|0
    • Cik cik birseymi dedin tripli kiz

Erkekler Ne Diyor 10

• Baştan beri gelmez dedim yine diyorum ki gelmeyecek
    Bu kadar idda sahibisin ama gizlisin, kaybedersen kimin kapısını calacagız

0|0
    0|0
    • Bu kapıyı çalabilirsin. Sorunun linkini kaydet.

• Tama gizlicim gelsinde bir :)

0|0
    0|0
  • Transferin olacağını düşünmüyorum. Ayrıca neden iddiaya giriyorsun transferi gerçekleştirenleri tanıyor musun? yoksa twitterda ersine inananların tayfasından mısın?

0|0
    0|0
    • Sende yanlış hatirlamiyorsam İbra kesin gelecek diyordun hatta bir arkadaş daha vardı o da kesin demişti ama sonradan hepiniz U dönüşü yaptınız biz kaynaklarimiza guveniyoruz 30 Temmuzda bu iş bitti 17-20 arasida açıklanacak

• Saat 12'yi geçti bu günde 21 ağustos ben sözümde durur ibra gelsede bu soruya yazacaktım. Evet kardeşim ne diyordun imza atacaktı? Yaptığınız umut tacirliğinden başka nedir? Bu tarz haberler kulübün 2. kez yalanlamasına rağmen halen çıkmaya devam etti. Amaç yönetim ile taraftarın arasını açmaktı. Sizde bu oyuna dahil oldunuz. O kaynaklarına söyle milleti kandırmasınlar. Zaten ersini spamlayacağız. Ayrıca özür dilemenede gerek yok özürlük bir iş yok. Allahtan af dileyin insanları kandırmak günahtır. İnanan insanlar hayal kırıklığına uğradı. En kötüsüde bu 2 ve 3 yıldızlı soytarılara maskara olduk. Neyse dahada bir şey demiyorum iyi geceler.

• Ozanda Beşiktaşa hayırlı olsun diyelim yeri gelmişken. :) İstediği yıllık ücreti versin bildiğim kadarıyla PSG ile 1 yıl daha mukavelesi var bonservis sıkıntı da var onu da çözsün gelir neden gelmesin :)

0|0
    0|1
    • hatta PSG başkanı ibrahimovicin bizimle 1 yıl daha sözleşmesi var mukavelesi bitene kadar bizimle kalacak diye bir açıklama yaptı bilmem okudun mu :)

• al sana çoğu haber sitesinde olan açıklamayı da atayım :)

www.haberler.com/.../

• diyorum ki sana PSG başkanı açıklama yaptı daha sen ne diyorsun başkanı la başkanı :D sizin başkanda biz alamayız bizi aşar olursa sözleşmesi bitince falan filan demedi mi :) sen GS divan kurulunda falan mısın yoksa bu kadar geleceğine eminsin keşke gelse ama gelmez diyorum ben büyük ihtimal :)

• ibra mibra gelmeyecek ruya gormeyin 15 agustos ta uefaya ffp toplantisi yapıp sure uzatma isteyecek klup hisselerini canli tutmak icin yandas medya destekli yapilan sanal gundem hareketi

0|0
    0|0
  • Dilicem gelmezse de sen dilicen l*n

0|0
    0|0
  • Bırak ibrayı artık takıma sahip çıkalım ibra gelir gider GALATASARAY hep bizimle

0|0
    0|0
  • Ee sonra noldu anlat bakalım

0|0
    0|0
  • resim atan arkadaş sen miydin

0|0
    0|0
    • Nasil bir resim?

• Evet ben attim

• dostum parası karşılanabiliyorsa ibrahimoviç gelir ama duyduğuma göre galatasarayın financal fairplay gereği bonservisi ile hiçbir oyuncuyu almaya para bulamıyormuş bu yüzden kiralık ya da bonservisi elinde oyuncu arıyolar. BU ARADA İBRANIN PARASI NASIL ÖDENECEK ONLA İLGİLİ DE BİR KAYNAK ULAŞTI MI ELİNE?

• dilerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...