Bir dizinin nesi olursunuz, cevaplarınız bekliyorum?

Bir dizinin nesi olursunuz, cevaplarınız bekliyorum?

link

test sonuçlarınızı bekliyorum

benim sonucum:)))

Oyuncu

Öyle sanıyoruz ki, size bu konuda ne kadar yetenekli olduğunuzu söyleyen olmadı. Yaşadıklarınız sizi derin duygulara boğsa da siz o duyguları saklamayı beceriyor ve o anda olması gereken neyse öyle davranıyorsunuz. Bazen de arkadaş arasında oynanan oyunların baş rol oyuncusu olabiliyor ve kimseye hiçbirşey çaktırmıyorsunuz. Bu konudaki yeteneklerinizin siz bile farkında değilsiniz.

0|0
16|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kostümcü

Özellikle tarihi dizilerden birinde kostümcü olarak çalışmayı düşünmez misiniz? Moda ve giyim bilginiz tastamam. Kime ne gider gayet iyi biliyorsunuz. Ruh halleriyle giyim tarzları arasında da çok sıkı bağlantı kuruyorsunuz. Tek eksiğiniz dönem bilgisi. Onu da tamamlarsanız sizden bulunmaz bir kostümcü çıkabilir…

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senarist

Bir anda herşeyi istenildiği gibi kurguluyor ve yorumluyorsunuz. Olaylar siz nasıl isterseniz öyle gelişiyor. Arada ipin ucunu kaçırdığınız ve nasıl toparlayacağınızı şaşırdığınız oluyor ancak, derme çatma da olsa toparlamanın bir yolunu mutlaka buluyorsunuz. İyi bir gözlemci ve diyalog ustasısınız. En kısa zamanda kendi dizi senaryonuzu yazmalısınız.

1|0
    0|0
  • Kostümcü çıktım iyimi :)

0|0
    0|0
  • Işıkçı :)))

0|0
    0|0
  • yapimcisi olayim ben en guzel parayi onlar kazaniyor :) ama testte kostumcu ciktim, modadan anlamam ki yahu ben!

0|0
    0|0
  • yardımcı oyuncu :)

0|0
    0|0
  • Yapımcı - Yönetmen

0|0
    0|0
  • kaç soru bu ya işaretliyo işaretliyom bitmedi :I

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yapımcı-yönetmen

Sizden olsa olsa yapımcı olur. Gönlünüz zengin, inandığınız işler ve olaylarda her türlü desteğe koşuyor ve yardımlarınızı esirgemiyorsunuz. Hatta zaman zaman bir işe mevzunun sahibinden bile çok inanıyor ve çok çalışıyorsunuz. Yapılması gereken herşeyi yapmaya gönüllü oluyorsunuz. Sadece o işe ya da duruma inanamanız yeterli. Eee tabi bir miktar da çıkarlarınızı düşünüyorsunuz, her insanoğlu gibi

0|0
    0|0
  • link kostümcü çıktı.

0|0
    0|0
  • Yapımcı-yönetmen

Aklımdan da bu geçiyordu zaten :)

0|0
    0|0
  • makyzz :)

1|0
    0|0
  • Kostümcü

Özellikle tarihi dizilerden birinde kostümcü olarak çalışmayı düşünmez misiniz? Moda ve giyim bilginiz tastamam. Kime ne gider gayet iyi biliyorsunuz. Ruh halleriyle giyim tarzları arasında da çok sıkı bağlantı kuruyorsunuz. Tek eksiğiniz dönem bilgisi. Onu da tamamlarsanız sizden bulunmaz bir kostümcü çıkabilir…

0|0
    0|0
    • ruh haliyle ve giyim uyumlu:))))

• hepsinin cevabı kostümcü çıkıyo zaten fazla takılma

sadece kostümcü kadrosu boşmuş :ı

• eee tamam hepimizi kostümcü olarak işe alırlar olur biter... yan gelir iyidir ;)

• Yapımcı-Yönetmen.

0|0
    0|0
  • Yapımcı-yönetmen :) Yönetmenlik fena olmazdı

0|0
    0|0
  • yapımcı-yönetmen :)

0|0
    0|0
  • Yapımcı-yönetmen

0|0
    0|0