Sevgilimi başka bir kız arıyor

sevgilimi biri özelden arayıp onu sevdiğini söylemiş sevgilimde benim sevgilim var vs şeyler deyip kıza yol vermiş fakat bu 1 değil 2 değil hep aynı şey oluyo sevgilime numarasını değiştirmesini söylüyorum fakat değiştirmiyo bu yüzden kavgalıyız çok canım sıkkın :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bırak mutlu olsunlar. araya girme.

0|0
    0|0
    • ne diyosun be manyak mısın nesin araya giren o kız

• farkındamısın sorulara sacmaca cevaplar veriyosun..sapıgın bırı özelden arıyor diye arananın sucu ne arkadasım söylermısın..ve az öncekı bı yorumda daha gördümcevabını..amacın ne ilgi cekmekmı yoksa başka bişemi bana acıklarmısın arkadasım sen eline öyle bira bardagını alarak resım cekılmeye benzemez bu işler..belkide senın verdigin sacmaca bi cevap o kızın yada o erkegın gelecegıne mal oalcaktır

• dostum soran kişi fikir almak için sormuştur. herkesin düşünme ve ifade etme özgürlüğü vardır. soran kişi neye göre karar verirse versin orası cevaplayanı ilgilendirmez anlıyomusun? insanları eleştirmek için burda değiliz sorulara cevap vermek için burdayız. resmime bakıpta yorum yapma bidaha. senin saatlerce bakılıp bakılıp gülünesi bi tipin var biz söylüyomuyuz?

Erkekler Ne Diyor 7

• SEvgilinin hangi hatti var bilmiyorum ama isterse ozel aramayi kapatabilir. Ozel numaradan arayamiyorsun o zaman. isterse onu yapabilir.

0|0
    0|0
  • sevgiline söyle, gizli numaraları açmasın!

2-5 aramadan sonra kesilir!

0|0
    0|0
  • Özele kapattırsın.

0|0
    0|0
  • niye değiştirsin bi kız yüzünden..

0|0
    0|0
  • bu kızlar neyin nesi böyle kız arkadaşı oylmayan bir çok kişi var iken

0|0
    0|0
  • Sktr et sevgilini bırak. Bak biz sırada bekliyoruz.

Kuyruk uzadı..

(Sırayı bozmayın len)

0|0
    0|0
  • dert etme o kadar,barışırsınız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...