Sizin de bazen aynaya baktığınızda kendinizi güzel bulmadığınız oluyor mu ?

Birbirinden degerli KS üyeleri!!;))

Sizde bazen aynaya baktiginizda kendinizi guzel bulamadiginiz oluyomu kucukte olsa kusurlariniz hemen batiyomu gözünüze:))ben çözemedim kendimi bi türlü :)bi bakiyorum tamam iste fena degilim diyorum bazende bakiyorum olum bu ne hal lan fredinin kabusuna benziyorum diyorum kendime:)yani dusunceleriniz hep sabitmi tamam buyum ben diyebiliyomusunuz?

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Oluyor elbet.Zaman zaman en güzel zaman zaman en çirkin benmişim gibi hissediyorum.

0|1
    0|0
  • ben ne zaman baksam kendimi güzel buluyorum bu da benim özelliğim hatta erkek arkadaşım amma da kendini beğenmişsin diye gülerdi bana:)

0|0
    0|1
  • Kendimi guzel buluyorum hasta oldugumda cok tipsizim dedimde oluyor ama genelde kendimi begnirim bu bna yeter baskalarindan duymama gerek yok allah vergisi allah herkeze bir guzelik vermis:)

0|1
    0|0
  • Sabah:Höh cadı gibi olmuşum yine :(

Öğlen:Az daha iyi olsaymışım keşke,burnum gözüm saçım bilmem ne :/

Akşam:Böyle de ne hoş oluyorum yahu heheh :)

Gece:Gözlerimin feri gitmiş,canlı cenazeyim resmen! :S

0|0
    0|0
  • her aynaya baktığımda gider anne babamı tebrik eder tokalaşırım iyi iş çıkartmışsınız diye tabi buyrun eksileyin

1|1
    0|1
  • moralim bozuksa güzel bulmuyorum

0|0
    0|0
  • iste benn:D

0|1
    0|0
    • Sen buraya fazlasinn masallahh nediyelimm:))

• deıl ole ıstee:D herkes kendını zaman zaman fena hıssederrr fazla begenmekte kıbırı getırır gereklsız

• Mütevazı olmanin hiç yeri zamanı degil :))hersey ortada iste güzellsin fazlasiyla:))

• sabahları yeaa lanet olsun bu hayata bu tip ne oluyorum. gün öyle geçiyor. akşam dışarı çıkçağım günlerde, geç kalktığım günlerde yani genelde bi hazırlanıyorum istesem, uğraşsam o kadar iyi olmaz yani. Ertesi sabah da aynı ritüeli tekrarlayıp aynı sonucu ummama rağmen hep yanıltıyor beni. Gece güzel gündüz zebaniyim sanki :(((88

0|0
    0|0
    • Zebaniimii profilime bak halka filmindeki kuyudan cikan kiza benziyorumm tipkisinin aynisi:))

• kıza benzeme şansın yok ne diyon gardaş diyorum yani. bence amaç profiline yönlendirmekti neden öyle bi amaç belirleyebilceğin kısmı muamma hala tabi.

• Evet çok haklisinn nasildaa çözmüssün hemen..

• Sana katılıyorum.

0|1
    0|0
  • aksam aynaya baktıgımda hmm ıyıyım ya dıyorum sabah bakıyorum benden bı sey olmaz uf cok çırkınım dıyorum :(

0|0
    0|0
  • Oluyor,O anki morel düşüncemi yoksa gerçek çözemedim

0|0
    0|0
  • aynı ben bazen bende bakıyorum çok güzelim aradan birazz zaman geçtikten sonra tekrar bakıyorum bok gibiyim

0|0
    0|0
  • Moralim bozuk olduğunda öyle görürüm bi :)

0|0
    0|0
  • Mesela şu an tam bir porsuk kafayım.

0|0
    0|0
  • Hayır kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum..

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah akşam aynıyım la ben :D daha cok kabarmış saçlar :D

0|0
    0|0
  • Dostum yanlız değilsin

0|0
    0|0