Güçsüz erkek tanımını yapar mısınız?

Güçsüz erkek tanımını yapar mısınız, bir erkeği güçsüz yapan özellikler nelerdir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiği kadın karşısında umudunu kaybettiği an,

Tezcanlı davranıp olaylara karşı objektif olamadığı an bu listeyi uzatabilirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkeğin güçsüz yapan kadındır. Duygularını kontrol edemeyen kadınlar, duygusal, romantik filmlerde sevdiğinin aynı göz yaşıyla boğulmasını isterler. Tabi bu durum karşısında erkek sevdiği kırılmasın diye kendi haline ağlamaya başlar.. :)

0|0
    1|0
  • Çabuk sıkılan Sabırsız olan Duygularını kontrol edemeyen cabuk yenilip pes eden ağlayan sızlayan Zorluklara dayanamayan Cesaretli olamayan ..insan güçsüzdür.

0|0
    0|0
  • malesef parasız erkek

1|0
    0|0
  • ağlayan sızlayan işi gücü olmayan çevresi olmayan

1|0
    0|0
  • Bugün kampüste otururken yan masada eski cıktıgım kız vardı uzaktan bir arkadasımda şimdi o kızdan hoşlanıyormuş tabi benim eskiden cıktıgımı bilmiyor her neyse o amsalak bugün selam vermeden direk kızların masasına gitti işte böyle erkekler güçsüz erkeklerdir

0|0
    0|0
  • iradesiz erkek güçsüzdür.

fiziksel olarak da güçsüz erkek wurdun mu yarısı boşa giden erkektir. çelimsiz sıska

0|0
    0|0
  • Güçsüz derken ne gibi güçsüz? 2 farklı kavram var

0|0
    0|0
  • mesela bana bak şimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her zorlukta vazgeçen,kendi kararlarını kendisi veremeyen,sorumsuz..

1|1
    0|0
  • Onlarda insan ağlayabilirler tabi ama bir kızın yanında ağlamaları bana o erkeğin güçsüz olduğunu hissettiriyor...

0|1
    1|0
  • Ağlayamayan erkek zayıftır.Duygusal olarak en zayıf olanlar onlar bence.

0|0
    1|0
Yükleniyor...