Bir erkek bir kızın saçlarına neden dokunur?

Etrafımda sürekli tanık olduğum bir durum bu.

Bir erkek bir kızın saçlarına neden dokunur,ne hissediyor dokunduğu zaman?

Mesela arkadaşlar bile kız arkadaşlarının saçını düzeltiyor vs.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızların dokunması başka erkeklerin dokunması başka...Bir kız bir erkeğe saçını sürekli ellemesine izin veriyosa zaten aralarında bi samimiyet vardır ama bir kızın saçlarını ellemek güzel bir duygu yani güzel :)) okullarda öğretmenler bu olayı taciz olarak görürler anılarım var :)) ama bir kızın saçıyla oynamak tekrar söylediğimin farkındayım güzel bişeydir :) şahısa karşı yumuşarız biraz daha yakın hissederiz.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk dokunan kişinin hoşuna gider daha sonra dokunduğu kişninde hoşuna gidebileceğini tahmin eder.Hatta çoğu etkileşimlerde o yolla başlar.Bende kız arkadaşımın saçlarınla oynardım falan.Hep bana yakın durmasını sağlardım.Ee zamanla ekileşimde artardı.Haz almaya başlardık.

0|0
    0|0
  • genelde koruma sahıplenme ıc gudusu dallamalarda var...bazılarıda kaybetmemk ıcın fazla fılm ızlemıs... sevısme sonrası dınlenırken sac okşama varsa ıcınde sevgı var derım:)

0|0
    0|0
  • Hoşuna gider :) Belki de sekse gitmek için bir adım olarak görür :)

0|0
    0|0
  • içindeki şefkati gösterir duygularını açıklayamaz belki dokununca içindeki fırtınaları yatışır duygusal tatminkarlığını bu şekilde gösterebilir...

0|0
    0|0
  • hiç bişi hissetmiyor sadece senin dikkatini çekmeye çalşıyor

0|0
    0|0
  • seviyorsan o saçlar en değerli varlık gibi gelir.

0|0
    0|0
  • bir yerden başlamak lazım.

0|0
    0|0
  • etkilendiğini göstermek için

0|0
    0|0
  • hoşuna gider:D aklından neler geçirir bilemem ama:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bernde bigün otobüste gidiyorum arka koltukta oturan sapık saçlarımı okşayıp kokladı ne diyim ne yapıyım şaşırmıştım ama sevgilimde koklar saçalrımı her sarıldığında anlatabildim mi

1|0
    0|0
  • sorgulamadığınız bu kaldı bi amk. küfür de ettirdiniz sonunda.

0|0
    0|0
    • Sorgulamakla ne alakası var?Tuhaf absürd bir soru sormadım,gayet normal bir soru sordum.Cevabın abartı olmuş.

• Kısmet :))

• :))

• Belki özel güçleri var ? Düşünce okuyor olamaz mı?

0|0
    1|0
  • elini tutmak gibi bisey. yakin olmaya calisior yada saclarini cok seviyor :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...