Bir kadının mesleği ne olmalı?

Ben öğretmenlik istiyordum müzik öğretmenliği ama günahmış günah boyutu nedir?Başka ne yapabilirim ki?Bilgisi olanlar cevaplasın lütfen

Güncellemeler:
Bilgisi olanlar cevaplasın demişim anlamsız bulanlar cevaplamasın bir zahmet lütfen.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik öğretmenliği günah değildir diye düşünüyorum oldukça kapsamlı bir konu ama müzikten ne kadar zarar gelebilir ki bize? müzik günahsa ilahilerde günah o zaman...Müziğe farklı bakış açısı olan insanlar cahil bence müzik ruhun gıdasıdır bence.Kadınlara yakışan meslek eczacılık ve doktorluk bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• müzik öğretmenliği günah mıymış? neden?

1|0
    0|0
    • Erkekli ortam olduğu için müzikte günah

• o zaman sokağa çıkmanı gerektirmeyecek, evde yapabileceğin bir meslek olmalı .. takı tasarımı yap .. kimseyle muhattap olmana gerek kalmaz ..

• bu arada birlikte çalıştığın erkeği emzirirsen aynı yerde çalışma konusunda sıkıntı kalmıyormuş link evet saçma .. ama müzik öğretmenliğinin haram sayılması da saçma .. iki saçma birbirini dengelesin o zaman ..

• sen müzik öğretmeni ol istiyorsan günah kavramı yanlış ya çağ değişti müzik heryerde müziksiz yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Müzik öğretmeliği günah mı? Kaynak kaynak yok öyle miş" li mış" lı..

2|0
    0|0
  • piskolog,fizyoterapist,eczacı,diş hekimi,öğretmen,diyetisyen kadın için en ideal mesleklerdir.diyetisyen olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bunda günah ne özür ama anlamadım ögretmen olmanın neresi günah

1|0
    0|0
  • Müftü ne diyor bu işe?

1|0
    0|0
    • Müftüye sorma şansım olsa burada sormam değil mi?

• Burada müfti olacağını sanmıyorum. Sen git müftüye sor. Sağlam olsun.

• Başka sorulara baksana sen

• öğretmen anaokulu yakışırrr

0|0
    0|0
  • öğretmenlk en ideal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Müzik öğretmenliği günahmıymış ?

0|0
    0|0
  • ay güldürme beni... inanma şu YOBAZlara yaa... ne günahı yaa yuhh... o zamn kızım sen müzik de dinleme günah! hatta en iyisi müzik hocalarını taşlayalım ne de olsa pis kafirler!

hey allaam yaa ne günlere geldik... sen hangi mesleği yapmak istersen yapmalısın öyle yakışana göre hareket edersen çok ağlarsın!

0|0
    0|0
  • Neden günah olsun ki ? Çok saçma bence..

1|0
    0|0
  • günah derken ?

0|0
    0|0
    • Erkekli ortam diye

• şaşırdım bi bayana öğretmen olmak yakışır özellikle bayan müzik öğretmenleri çok tatlı olurlar bence o şekilde düşünme

• muzik ogretmeni olmayin neyi gunah anlamadim cok sacma

1|0
    0|0
  • nesi günahmış :O

0|0
    0|0
  • Dansöz

0|0
    0|0
  • kendi meslegine kendin karar ver.

0|0
    0|0