Ozan Tufan sizce beşiktaşa gider mi?

Ozan Tufan sizce hangi takıma transfer olur? Beşiktaşa gideceğini zannetmiyorum giderse ironiye gülerim :D bu gün 2012'de attığı tweeti biri rtlemiş bakabilirsiniz orjinal twitter hesabı şu an kapalı :D
Ozan Tufan sizce beşiktaşa gider mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karaktersiz bir cocuk ondan adam olmaz karakter anadan gelir bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur. Attigi twiitler nekadar karaktersiz oldugunun kaniti. Buyuk takima gelirse engin baytar emre belozoglu gibi hokkabaz adam olur o beyindeki biri buyuk takimi kaldiramaz.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle paragöz veledin teki. Babasını kullanarak kendini acındırıyor. Sporcuda ahlakta olmalı bu çocuk sadece futbolunu geliştirmiş. Karakterini değil.

• Aynen oyle sanki herkesin babasi calismiyo? Allah zaten yatani sevmiyoki? Calisani seviyor. Bu cocuktan hicbirsey olmaz paraya tapan hokkabaz yavsak insanin teki. Boylelerine firsat vermiceksin bu hayatta hicbiyere gelemesin cunku hep hakketmeyenler hakketmedikleri yere geliyor.

• Haklısın hocam. Bu Ozanı önceden iyi yerlerde görmek isterdim. Ama kibiri yüzünden umarım iyi yerlere gelmez. Tosic ve Sneijderin karısı hakkında attığı tweetlerde varmış. Türk futbolu bu haysiyetsizlerle gelişecekse hiç gelişmesin.

Kızlar Ne Diyor 1

• O kadar rt yaptilar ki cocuk kapadi hesabi 😄😄

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gelirse sorarlar bunu
    Gerekli cevabı verince anlarız o mu yazmış başkası mi
    O yazmışsa kulüpten içeri adım bile atmasin

0|0
    0|0
  • Bence ozan tufan Fenerde
    Fenerde para cok cünkü

0|0
    0|0
  • Ozanın Galatasaraylı olduğunu cümle alem biliyor. Bence Arda gibi olmak istiyorsa ŞL şart yoksa gösteremez kendini söner gider Galatasaray'a gelmeli

0|0
    0|0
  • Gelir parayı görünce

0|0
    0|0
  • Fener veya bjk ye giderse hayatinin hatasini yapar ya gs ya da yurt disi

0|0
    0|0
Yükleniyor...