Türk kızlarının nesi varmış?

ya bune heryer ybncı kızlr yabancı kızlr türk kızlarının suyumu cıktı :):)

Güncellemeler:
ortalık nası da karıştı işte bunu istiyorumm :D:D bu gidişle 3. dunya savası cıkar :D

0|0
1023

En İyi Kız Görüşü

• hayatlarında sadece televizyonda gördükleri kadınları gelip burda yok trip atmazlar yok çok sadıktırlar demeleri yokmu neşe kaynağım

3|1
    2|4

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• efendim bunlar dünyanın en asil kızlarıdır. dünyanın başka hiç bir yerinde bulamayacağınız sadakat, samimi sevgi bu kızlarımızda vardır. ayrıca hatırlatmakta mutlaka fayda var, ülkeye, vatana bir tehdit oluştuğu anda en tiki görünümlüsünün bile yüreğindeki cesaret ortaya çıkar. bu arada benim de yaşım evliliğe yaklaşmaktadır ve de dediğim gibi güzeldir türk kızı. iyidir yani.

1|0
    0|0
  • Yo cikmadi turk kizlari herseyimiz :)

2|0
    0|0
  • Ne diyeyim yabancı kızlara karşı Rahatım

Bizimkilerde triplerinden geçilmiyor.

Yabancılarla güzel konusuyorum fakat bizimkilere gelince olmuor.

Ama umudumu yitirmedim henüz :)

Enson konustugum kız geldi aklıma Yarı fransız yarı cezayirli ve cok tatlıydı :)

0|0
    0|0
  • Kız arıza ya :D bkz: güncelleme

1|0
    0|0
  • sen yabancı kız olsan daha iyiymiş. sanırım :)

1|0
    0|0
  • Türk kızları candır.

1|0
    0|0
  • ah bu türk kızları yok mu neyse birşey demiyorum :S

1|1
    0|0
  • Bu yabancı kız diyenlerin çoğu yine Türk kızıyla evleniyor düzen aynı :P

haaa ama Türk erkeklerinin yabancı ülkelerde gideri oluyor kendimden de biliyorum ama nedenini bilmiyorum Türkiye de bizlere çok rabet olmadığındandır :D

0|0
    0|0
  • merhaba

esasında söyle gecelik ilişkide yabancılar daha rahat olmaları türk kızlarına çok dil dökmen gerekmesi sadece cinsellik anlamında tabiki

0|0
    0|0
  • Turkish delight özelliği kalmadı.

0|0
    0|0
  • valla herkes için konuşmayacağım ama genel olarak kızlarda ego biraz fazla hepsinde bir afra tafra dünya benim etrafımda dönüyor havaları işte bu yüzden

0|0
    1|0
  • Yabancı kadınlar, Türk erkeklerine ilgi duyduklarından dolayı, benzer bir ilgi Türk erkeklerinde baş gösteriyor..

0|0
    0|1
  • Tripleri , o kadar ilgi ve alakaya karşılık ilgisizlikleri ve salak saçma şeylerden dolayı ayrılmaları artık bazı şeylerin suyunu hatta BOKUNU çıkartabiliyor ;))

0|0
    0|0
  • yabancılar bizimd egerımızı bılıyor selam vermeden ıcıme dusuyorlar ama turk kızları yuzume bıle bakmıyo yabancı abi yabancı markadan vazgecmemxd

0|0
    0|0
  • türk kızı donup bakıyomu kardesım bu yaz kıbrısa bı gıdım sen yabancı kızı o zman gor herbırıne gunluk 500 tl vermezsem adam deılım

0|0
    0|0
  • turk kızları seksı gorunmek ıcın dudaklarını büzüp dişlerini gösteriyolar bazen gozlukle bazen kapişonla fatıraf cekıyolar bız turk kızlarını protesto ıcın bundan boyle yabancılarla sevıscez

0|0
    1|0
  • Heya boş boş konuşuyolar işte :)

0|0
    0|0
  • gosterıpte vermıyolar en azından yabancılar bu konuda durust:)

0|0
    0|0
  • nesi varmış ki ?

0|0
    0|0
  • turk kızlarınının suyu cıkmıyor da ondann

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• braz öz eleştiri yaparsak eğer neler var görürüz :D çoğu kıza kız bile diyemiyorum şuankı kızların erkeklerden ne farkı var sigara elinde içki ağzında elleri erkeklerin omuzunda naber loooo napıyorsun laaaaa aga maga butür kelimeler ondan sonra sokak ortasında sınıflarda birbirlerine a lııı malı açık saçık küfürler veee sonrasında utanmadan gülmeler kahkaha atmalar ben avrupalı bayanları adece fizik ten bizden önce tuttuğunu düşünmüyorum erkeklerin bazı kendini bilmezlerin hal ve hareketleri yüzünden avrupaya göz atıyorlar bizim kızlarda kadınsı bişi göremiyolarki ne farkı var erkeklerden tamam bende gencim 22 yasındayım ama ne dir bu saçma sapan hareketler konusmalar brazdaa kendimize bakalım azz sert olduysa kusura bakma bacım ben doğru bildiğim ağzıma geleni söylerim :D

0|2
    0|0
    • kadınsı bişi göremiyorlar lafının altına çift imza atarım :D anahtar kelime buu işteeeeee kadınsı bişi bende göremiyorum çoğunda nerdeyse haydi maça gidelim dicem bizim sınıfın kızlarına :D seni kutlarım doğru söyledin

• turk kizlari dirdirci kiskanc faalan ya. o yuzden cazip geliyor yabancilar. ama nedense sonradan tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu dukkani oluyor :)

1|0
    0|0
  • yabancı erkekler de türk kızlarını beğeniyo

2|0
    0|1
  • Aynen ya.. Unuttu herkes bizi..:D

0|0
    0|0
  • :)) kıymetimizi bilen mi var

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Gözleri hep disarda.. yok avrupa, yok rus kizlari, iskandinav kizlari..

0|0
    0|0
    • Neden öyle peki biliyormusun ? Böyle bir soruya basit bir cevap bile verirken gizliden cevap yazıyorsunuz bireysel olarak söylemiyorum ama bu durum itici.

• yabancı kadınlar türk erkeklerinin aptallığına ilgi duyuyor bence kadına çok düşkün oldukları için her salaklığı yapabiliyorlar

0|0
    1|1
  • vermiyoz ya öyle bi dertleri var işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...