Tavşan yavrularını emzirmiyor

merhaba arkadaşlar çok acil lütfen yardım edin benim tavşanım 3 gün önce doğum yaptı ve 5 minik tavşanımız oldu ama ben tecrübesiz ve bilinçsiz olduğumdan malesef yavru tavşanları kafese taşırken çıplak elle dokundum ve tavşan yavrularıyla pek ilgilenmediği dikkatimi çekti ve hatta çok sık yapmasada arada üzerlerine basıyor ezdirdiğinden süpeliyim bu gün gittim mama aldım her 2 saate verilmeliymiş bu şekilde bile kurtulmaları pek kuvetli deyilmiş çocukların aç oldukları belli ağızlarını açıyorlar annelerinin altına girmeye çalışıyorlar ama anneleri izin vermiyor ne yapmam lazım kendimi çok suçlu hissediyorum acaba tavşanın ellerini ayaklarını tutarak yavruları emzdirmemeiz mümkünmü yani daha sonra çocuklara zarar verirmi lütfen yardım edin

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen emzir o tavşanları o zaman.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annenin yavrusuna memesini vermesi yetiyomu yani sen elini ayağını tutarsın yavrular gelir ağzını dayar memeye ama anne sütü vermez yavruda memeyi yalar durur gibi bi durum olmasın şimdi tam anlayamadımki bende

annene sor bakıyım seni emzirirken napıyomus sen memeyi alıp kendin emebiliyomuymuşsun yoksa annen böyle memeyi sıkıp ağzına sütmü fışkırtıyomuş

öff ne saçmalıyorum ben ya git sor kız annene devreleri yaktırdın bana :)

0|2
    0|0
  • Anne tavşanı sabit tut, yavruları memesine götür veya bir bebek biberonu alıp inek sütü verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yeni tavsan sahibi oldum acaba erkek. Tavsan yavrularina zarar verebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dokunmamalıydın. tavşanlar kıskanc olur. öldürebilir yavruları reddettiyse eger. keçi sütü tavşan sütüne en yakın degerde. tavşansevgisi.com a bak bi sen

2|0
    0|0
Yükleniyor...