Kız arkadaşınızın günlüğünü okur musunuz?

geçenlerde kitaplarımın olduğu poşet sevgilimde kaldı içinde günlüğümde vardı sizce okumuşmudur almaya gittiğimde bi acayip baktı ama bişey demedi siz olsaydınız okurmuydunuz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sevgilininkini okumazmıydın?

0|0
    0|0
    • şöyle bi göz gezdirirdim işte

• yha aslında düşünüyoruz

• O halde Mutluluklar ama çocuk yapmadan bi kaç sene beklemeniz tavsiye olunur

Erkekler Ne Diyor 5

• Okumam ama benimle ilgili neler yazdığını merak ederdim yada benimle ilgili bir yazı var mı ? :) :)

Aslında günlükler sahipleri hakkında en doğru bilgiyi verir. Neler paylaştığını merak ederim ama okumam

0|0
    0|0
  • valla kişiye özel saygı sevgi çercevesi s.. vs.. de ben okurdum şahsen :)

1|0
    0|0
  • soru yanlış sanırım.. bizim ne yapacagımızı soracagına onun okuyup okumadıgını sorsan daha yerınde olabılırmış.. okumuş olması muhtemel ama nadıren de olsa saygılı olmayı secıyorum.. okumazdım heralde

0|0
    0|0
  • okumam ama aramızdaki ciddi bişiyse böyle bi sır saklamak bence çok iticidir.

0|0
    0|0
    • o zaman okursun

• yani bilemiyorum geçenlrde başıma geldi çünkü kız arkadaşımın evinde bi defter buldum sanırım günlük gibi bişiydi, tam açıcaktım müdahale etti ve okumamamı söyledi buda bi süre ciddi bi güven eksikliğine yol açtı kız arkadaşım o evde değilken bile açıp okumadım açıkçası çokda iplemedim o kadar merak etmem ama güven sorunu cidden oluşturuyor insanda kim bilir belki başka zaman daha ciddi bi ilişkide olsa gizlice okurdum.

• okurum tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence bu soruyu kendine sor eğer erkek arkadaşın sende günlüğünü unutsaydı ne yapardın valla ben tek solukta oklurdum

1|0
    0|0
  • Kitapların arasında özellikle günlüğünün olduğunu söylemediysen merak edip karıştıracağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • yha bilmiyorum poşet değişmişti o yüzden yoksa açıp bakmaz hangi kitaplar varmış die

• okurdum kısa cevap mış

0|0
    0|0
  • Anam gizli işler var mıydı, gizli işler sen ondan haber ver...

1|0
    0|0
Yükleniyor...