Spora başladım?

üst bacaklarımdan şikayetçiyim bunun için evde kendime bir program hazırladım evde yapabildiğim hem karın kemde üst bacak için her türlü sporu yapıyorum daha ilk günüm olmasına rağmen squat ve daha önce hiç spor yapmamış olmam sebebi ile kaslarımda ağrı var bunun için ağrı kesici kullanmam zararlı mı olur ve minoset işe yarar mı? 17 yaşındayım hangi ağrı kesiciyi kullanabilirim? ve orta halli bir aileye uygun bütçede diyet programı biliyor musunuz size kaç kilo verdirdi bu süreçte neler yaptınız kendinizi nasıl motive ettiniz :) şimdiden teşekkürler

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ağrı normal spor yapmaya alışık olmadığından dolayı. Fakat aşırı ağrın olursa eczaneden Rheumon 100mg sprey alabilirsin çok hızlı şekilde seni rahatlatacaktır. Fiyatı 15tl olması lazım! Bu spreyi boyun tutulması gibi ağrısı olanlar da kullanabilir tutulmadan eser kalmıyor. En basit diyet az ye sık ye hepsi bu kadar.

1|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim birde şey sormak istiyorum sakıncası yoksa bu ağrılara sebep bırakmam gerekir mi yoksa ağrıya rağmen devam mı etmem gerekiyor spora :)

• Bol şans diliyorum sana ^_^

• çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• diyet programı konusunda bişey diyemicem ama ağrı kesiciyi içebilirsin beden eğitimi hocamız bir zararı olmadığını ve kullanabiliceğimizi söylemişti

1|0
    0|0
Yükleniyor...