Kızlar, neden kas yapmaktan korkuyorsunuz?

Kassız haliniz berbat farkında değil misiniz? O selülitler bile kas kütlenizin az olmasından kaynaklanıyor.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkmuyorum

0|1
    0|0
    • Ağırlık çalışıyor musun?

• Ay çok gerek var.:)

• kızların fit olabilmesi için ağırlık çalışmalarına gerek yok kardeşim, vücut ağırlığıyla yapılan harektlerle günde 1-2 saat ayırarak çok iyi bir vücut yapabilirler, ama onlar kendilerini kandırmaya devam etsinler

Kızlar Ne Diyor 3

• Kotu gorunmesinden

0|1
    0|0
    • Fitness yapan kızlar diğer kızlara göre göze daha hoş geliyorlar. Kas olmadan vücut güzel olamaz o kadar.:)

• kıza kas iğrenç duruyo

1|0
    0|1
    • Fitness girls yaz google'a bakalım kendini ne kadar iğrenç göreceksin.:)

• bahaneye gel

• Kadınlar kas yapmak için erkeklerden kat kat fazla çabalaması gerekiyo tabi hiç uğraşmayanda var

0|1
    0|0
    • Diyorum ki korkmasınlar, zaten öyle erkek gibi kas yapamazlar. Ama çok dúzgün vücutları olur.

• kadınlar erkeklerden kat kat daha mı fazla çabalıyor, bak kızım spor yapan erkekte, vücut çabuk şişer, spor yapan kızdaysa vücut şişmekten ziyade sıkılaşır, böylede olması gerekir zaten, normal bir kız basit açma germe hareketleriyle, squat gibi vücut ağırlığıyla yapılan hareketlerle çok çabuk forma girebilir, fitleşir, ama erkekte iş öyle yürümüyor, lütfen rastgele konuşmayalım, eğer yeterli olamadıysam bu konuyla ilgili bir makale var "fitnesshealt" dergisinden, arayıp bulabilirim

• Soru sıkılaşma değil kas yapma yalnız kadınların vücudu sıkılaşsada belirgin hale gelecek kadar kas yapması erkeklerin kas yapmasından çok daha zordur ayrıca ben kızlar kat kat çabalıyo demedim öyle belirgin kas yapmak isteyen kız kat kat çalışmalı dedim. Erkeklerin kas kütlesi kadınlardan fazladır bak spor yapınca ondan şişer kadınlar yağlanmaya müsaittir bu yüzden kaslanma kadınlarda daha zordur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...