Kadınlar, yaptığı yemeği beğenmeyen erkekler hakkında ne düşünür?

Yaptığınız her yemeğe bir kulp bulan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Bu eşiniz olabilir.Babanız olabilir.Abiniz olabilir.Vs.

0|0
22|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben kendim beğenmiyorum yaptığım yemekleri ama eşim iltifat için olacak, "çok harika olmuş sevgilim. Bunları yapan ellerini öperim" diye beni şımartıyor..

Fakat, eşim çok harika yemek yapar, çoğunlukla da yemek yapmamda en büyük yardımcımdır.. Bilhassa, bir misafirimiz geleceği zaman, yemeği bana bırakmaz kendi yapar.. Yemek yapmayı üniversitede okurken öğrenmiş..

Benim de öğrenememe nedenim, canım annecim.. Çalışmaya çok erken yaşta başladığım için, hiç kıyamazdı bana..

0|1
    0|0
    • Bende yemek yaptım.Aşçılık bile yaptım hayatımın bir döneminde.

Sevgilin profösyenel birisi bu konularda çünkü yaptığı yemeği takdir edersen bir dahaki sefere daha özenerek yapacağını biliyor.

• İnsan her şeyi bilmez ve yapamayabilir.. Ama, bilmiyorum, yapamıyorum deyip kenara çekilmemeli.. Sevgilim aslında profesyonel olmamakla beraber, üniversite yıllarında birlikte kaldıkları arkadaşlarının yaptığı yemekleri beğenmediğinden, yemek yapma görevini kendi üstlenmiş.. O şekilde de daha iyi yemek yapma tekniğini geliştirmiş.. :))

Ben de şimdi ondan öğreniyorum.. Umarım kısa zamanda çok iyi yemek yapmayı öğrenirim.. :))

• Öğrenirsin zor değil.

Ben 1 ay gibi kısa sürede öğrenmiştim askerde,bizim aşçı kavga edip başka yere sürüldü.Kim yemek yapacak dediler.İş bana kalmıştı o gün.2 ay da kurtulamadım bu işten.

• yemeği beğenmeyebilir de, bunu dalga geçerek veya ters biçimde söylerse çok kırılırım gerçekten. adam olsun, o yemeği beğenmediğini söylesin açıkça...

0|1
    0|0
    • Bir seferinde büfe gibi bir yerden şu içinde peynir olan poğaça gibi birşey almıştım.Yerken bayat olduklarını anladım.Kadına bunları yiyemem dediğimde, git annen daha iyisini yapsın onları ye dedi.

Hata bende mi,onda mı anlayamadım.Direkt öyle söylememem gerekiyordu belkide.

• o kadın da pek edepsizmiş yahu, hem bayat şey satıyor bir de laf ediyor:) ama gerçekten kadın aklı bu konularda daha farklı çalışıyor sanırım. ben yaptığım yemeği beğenmediğini söyleyen birine bozulmam ya da kırılmam; zevk sonuçta. ama tutup da çemkirirse o zaman sinirlenirim gerçektenb

• Çemkirme konusunda hemfikirim.

• belki cok lezzetli yemekler yapamayabiliriz ama gozumuze de sokulmaindan rahatsiz oluruz :(((((

0|3
    0|0
  • Henüz öyle birisi çıkmadı , efsane gibi yemek yaptığımı söyleyen çok oldu ama ..

0|1
    0|0
  • bır begenmezse kotu yaptım derım

ıkı begenmezse yıne kotu yaptım derım

5.ye begenmezse o yemegı onun onunden alırım aç kalır

1|1
    0|0
  • Babam veya abimse saygı duyarım bir dahakine daha güzel yaparım derim. Sevgilimse tencereyi kafasına geçiririm :D:D

1|1
    0|0
  • bence gayet güzel derim beğenmesem de :D

0|1
    0|0
  • Çok üzülürüm. Çünkü ben o yemeğe ruhumu katmışım.

Ama beğenmeyip aşağılama noktasına geşirse iş zıkkımın kökünü ye derim.

0|1
    0|0
  • şahsen ben çok ayar olurum hatta bir daha ki sefere sadece kendime göre yemek yaparım madem kimse beğenmiyor gitsin kendisi yapsın kardeşim hizmetçi miyiz biz?

0|1
    0|0
    • Fazla umursamazsın yani.

• bir iki kere yapmışsa böyle bir hareketi umursarım kendimi ve yemeklerimi düzeltmeye çalışırım(hiç kötü yemek yapmamışımdır.) ama baktım sürekli aynı şeyi yapıyor umursamam ne b*k yerse yesin :)

• En doğrusuda bu zaten.

• Bidaha yemek yapmam aç kalırlar

0|1
    0|0
  • Poğaça yapıyorum şuan. Beğenmeyen kadını da erkeği de döverim valla. Emek harcıyoruz sonuçta.

0|1
    0|0
    • Kabartma tozu katmayı unutma

• Hamur işlerinden fazla anlamıyorum.Maya yı uyguladım ama daha önce duymamıştım.Uygulamamda ekmeğe katılıyorsa poğaça ya neden katılmasın diye düşünmemdir.

• düz mantık güzel (:

• onun için üzülürüm çünkü yemekten başka çaresi yok eli mahkum

0|1
    0|0
  • huysuz derim içimden kendisi acaba guzel yapabılıyormu hemde soylenmez ki bu ayıp:)

0|1
    0|0
    • Ayıp doğru.

Eleştireceğine afferin çok güzel olmuş eline sağlık dese bir sonraki sefere daha güzel yapmaya özen gösterirmisin?

• Ben ona yemek yapiyim, o begenmesin. Nankooorr.

0|1
    0|0
  • Beğnilir benım yemeklerım ama beğenmeyen kendı yapsın yesın

0|1
    0|0
    • Şöyle yap böyle yap diye öneri tarzında birşeyler söylese.

• dinlerım , artı seyler öğrenmek ısterım hep

• Güzel yapamadığımı düşünürüm.

0|1
    0|0
  • zııkkımın kökünü ye derım kalkarım :) o kadar emek verdım essek degıl ya emege saygı hiç degilse :)

0|1
    0|0
    • Çok üstelersen zatende öyle yapıyolar özellikle birden fazla yaptığına kulp bulursan.

• zıkkımın kökünü az pişir kısık ateşte çok lezzetli olyu :)

• hadı ya denememiştim bunu :)

• uzulurum ama kizmam.

Bazen bende begenmiyorum yaptiklarimi.

0|1
    0|0
  • kötü seyler düsünürüm. hatta sadece düsüncede kalmaz yaparim da.

0|1
    0|0
  • ben de beğenmiyorum yaptığım yemekleri

0|1
    0|0
  • normal karşılarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir şey demem afiyetle yerim çünkü bir kadın için kocasına yaptığı ilk yemeklerin önemi apayrıdır , kimse anasının karnında öğrenmiyor yemek yapmayı , biraz pratik birazda deneyim ile çok güzel yemekler yapabilecek kıvama gelir o kıvama gelene kadar yerim yemeklerini sonuçta benim için uğraşmış .

0|1
    0|0
  • @Nova kotu yerden sordum dostum yaa

en kotu terbiyesizligim ve patavatsizligim burada ortaya cikiyor :((((

illa ki yemekler hakkinda bir elestiri yaparim bunu yapan kisiye de soyle yapsaydin boyle yapsaydin diyerek hatami ikiye katliyorum :(((

sukur ki bu soylemleri artik minimuma indirdim

simdi kizlarin hepsinden eksi yagacaktir :(((

0|1
    1|0
    • Biz burada eleştirmek doğru mu değilmi onu bulmaya çalışıyoruz zaten, eksi yağmaz endişelenme..

• sagol kardesim tesekurler :)))

• @hayalci senden bunu hic beklemzdim emege saygi lutfen :((((

-1

• Bisey demem yiyormus gibi yaparim sonra kalkar bizim donerci hayrettine giderim

2|1
    0|0
    • Her gün kötü yaparsa?

Her gün dönerci hayrettine mi gidicen.

• Haklısın o zaman.Ama şuda bir gerçek yaşayan her erkeğin yakınlarında bir dönerci hayrettin yok.

• Evet hayrettin olunmaz dogulur

• "Kadınlar,yaptığı yemeği beğenmeyen erkekler hakkında ne düşünür?"

... Haklı Adam diye düşünür ! (Sanırım)

0|1
    0|0
    • İyi bir kelime hatası bulduğunu sanıyorsan yanılıyorsun.

Ben ne düşündüklerini sormuşum.Ama herkes yanlış cevap vermiş ne düşündüklerini söylemeyip,verecekleri tepkiyi söylemiş.

• wardır iyi yaptığı bir yemek ona da kulp bulursan haksızlık etmiş olursun bence...

0|1
    0|0
  • ben şansımı fazla zorlamam bunun sonrakı gunude var:):)

0|1
    0|0
  • düşüneceğine marifetsizliğini sorgulasın arkadaş!:)

0|1
    0|0
  • 42545220145,434,2

0|0
    0|0
Yükleniyor...