Kızların gönlü nasıl alınır?

merhaba arkadaşlar. Sınıfımda sevdiğim ama reddedildiğim bir kız var. Bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden herkesin önünde birbirimize biraz sert çıktık. Öyle sert çıkmamdan dolayı pişman oldum. Gönlünü almak istiyorum. Nasıl yapacağım bilemiyorum?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olur öyle şeyler gayet normal,

konuşabilirmiyiz dersin, çekersin bir köşeye özür dilerim biran kendimi kaybettim, ben hatalıyım, k. bakma vb.. cümleler kurarsın dargın kalmak istemediğini, eskisi gibi arkadaş olmak istediğini söylersin.. bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • böyle diyince vereceği cevabı biliyorum. seninle konuşmak istemiyorum der çünkü demişti önceden. tabi ben yine saygı gereği diyeeceğim bunları

Kızlar Ne Diyor 3

• klişe ama herkesin önünde özür dile.

0|0
    0|0
  • Kızdan kıza değişir. Bir çikolata al yanına git..

0|0
    0|0
  • Herkesin önünde sert çıktıysan herkesin önünde özür dile.. Tahtaya falan yazabilirsin

0|0
    0|0
    • herkesin önünde özür dilemek tamamda, tahataya yazmak biraz çocukça\geçersiz olabilir..

• Kimisi öyle utanıyor ki, aklıma ilk bu geldi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer gerçekten hatalıysan nasıl herkesin içerisinde kıza sert çıktıysan yine aynı şekilde özrünü de herkesin içindeyken yapmalısın ki anlamlı olsun .. gerçekten hatalı mısın?

0|0
    0|0
  • onlarin gonlu alinamaz, cunki cok kucuk yasta, onlari aliyorlar yada sokuyorlar, ve sonra tam cadi oluyorlar, kardes valla ben bir demet cicekle gitmistim sadece bi kufur yemedim gerisini sen dusun:D

of saka bir yana zor is, kisilik meselesi, ve nakadar gururlu olduguna bagli bisi :((

0|0
    0|0
  • Kızların gönlü nasıl alınır...

1- Onlara söverek

2- Onları döverek

3- Onları yiyerek.

Başka türlü alamazsınız, mümkünatı yok. Zamane kızları işte..

0|0
    1|0
  • Çicek al orkide al dostum bu çicek bir harika kızlar hemen tav oluyor

0|0
    0|0
  • hediye alabilirsin pişman oldum felan dersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...