Başbakana ne söylemek istersiniz?

Okuyacağını bilseydiniz, Recep Tayyip Erdoğan'a ne söylemek isterdiniz ?

(Bu sayfanın linkini Başbakan'ın mailine göndermeyi düşünüyorum. Buna mesajların içeriğine göre karar vereceğim. Ve şayet yollarsam; sizleri haberdar edeceğim.)

Okuyacağını varsayarak yazın lütfen.

(NOT: Resmi makamlar, isterlerse ip adresinizi tespit edebilirler. Bu sebeple, suç sayılabilecek türden söylemlerde bulunmamanızı tavsiye ediyorum.)

Güncellemeler:
İstediğinizi söyleyebilirsiniz elbette. Ben sadece, hakaret ederek falan başınızı belaya sokmayın diye öyle bir not yazdım.

0|0
21|38

En İyi Kız Görüşü

• keske dogmasaydin

2|3
    4|0
    • Akp'li değilim buna emin olabilrsin ama böyle bir b.k bilmeden atıp tutanlara çok uyuz oluyorum senin gibi beyni küçük insanlardan bahsediyorum.Sen bugüne kadar hayatta ne yaptın kime ne faydan oldu ki millete atıp tutuyosun keşke doğmasaydın bilmem ne, amacını biliyorum merak etme moda oldu ya başbakana hakaret,hakaret edip; ay ne havalı çok asii demeleri, amanda amann pfff..Bu kadar basit olmayın arkadaşım biraz beyninizle yorum yapın g.tünüzle değil!Dediğne aynen katılyorum; ama senin için ;)

• byzeus59 arkadaşım; soruyla ilgili olan yorumlarınıza karışmıyorum ama yani sen şimdi Özlem'i tanımadan onunla ilgili böyle konuşunca ve sen de keşke doğmasaydın deyince; ondan ne farkın kalıyor ?

Yani onun yaptığına kızıp, aynı şeyi sen yapmış oluyorsun.

• bosver arkadas degmez :)

Kızlar Ne Diyor 20

• sırf neslimiz genç kalsın diye en az 3 çocuk diyorsun da 3üne de, 4üne de gelecek sağlayabileceğimizin garantisini verebiliyor musun sayın başbakan?

2|2
    1|0
  • sigaraya zam yapma artık bırakmıyoruz işte

1|2
    4|0
  • ben ona söylemek istediklerimi söylesem kesin tutuklanırdım,genelde onu eleştirenlere onu yapıyor.. sandıkta görüşeceğiz inşallah..ama kendisini sevmediğimi ve 100 torba kömür 200 torba kömür verse ona oy vermeyeceğimi dile getirirdim..artık türkiye için bişeyler yapacaksa ki yapmaz gitmesi gerektiğini söylerdim..

0|0
    0|0
  • Su aralar ne yaptigini anlamis deglim turkiye politikasi tam bi kara kutu neler olup neler bitiyo cozebilmis degilim ki almanyada yasarken oranin politikasindan daha cok haberdarim buranin politikasindan bihaber biriym ama turkiye politikasini ilgim olmasina ragmen cozemedm...

Ama politik olaylar disinda severim kendinini cana yakin biriymis gibi gelir bana basbakanimiz

0|1
    1|0
  • en az 3 çocuk derken 1inin bile masrafının ne kadar ağır oldugunu düşünmüşmü acaba bi soruver zahmet olmazsa :D

2|1
    3|1
    • Sordum. O da:

"Düşünebilseydim; milletin peşişanlığını bilseydim; o lafı (gafı) eder miydim hiç." dedi... :)

• yok yok o bu cevabı bıle vermez bence.''doğurun biz bakarız (!) '' der anca:)

• eğitim sistemini düzenlmeli. öğrenciler olarak üniversitede matematik görmüyoruz hele hukuk okuyanların matematikle alakası olmuyo lisede bu kadar zorlamalrı çok saçma.

1|1
    3|0
  • Politikayla kesinlikle ilgilenmiyorum ama o adamin istifa etmesini istiyorum ki o benimi kaale alacak? ona küfür etmek küfürü hak eden insanlara hakaret olur zaten.

0|1
    3|0
  • Sağlıkta yaptığın yenilikler ve ulaşımda yaptığın çabaların için teşekkürler.Akpli değilim fakat

Oy verecek başka parti olmadığı için oy vermekteyim.Her nekadar hataların olsada en azından hem yiyorsun paraları hemde yinede yaptığın güzelliklerde var.

1|1
    2|1
  • nolur evhanimlarina da bir sosyal güvence başbakanim...çünkü bizde ömür boyu evde çalişiyoruz sonuçta

0|0
    3|0
    • Bildiğim kadarıyla, ev hanımları prim yatırarak sigortalı olabiliyor şu an. Google'dan br araştır istersen...

• sana ait değilim. beni sahiplenme!

1|2
    2|0
  • Yuck fou, yiss kou

3|1
    4|1
  • Ben anadolu teknik lise okuyorum günde 10 saat dersim var ama bir düz lise okuyan birisiyle neredeyse aynı muammalyi görüyrm benim 20 saat dersim varken onlar 13 dersi var ve bizim tak kazncmz 2 yıllk yüksk okul niye 4 yıllık değil 4 yıılk bilgsyr müh.leri varki adamlar pc nin içini bilmyorlar temlleri yok nden ben 20 dersi çekiyyorm gelecği olmayan 2 yıllık için biz zatn puanla seçilmiş öğrncleriz bize neden 4 yıllk hakkı verinmiyor anlmış değilm?

0|0
    4|0
  • Söylemesem daha iyi olur

1|2
    3|1
  • .ie! ! !

1|1
    2|0
  • Wcres you.

1|1
    2|0
  • Dini siyasete katma be adam!

2|1
    4|1
    • geçen camide imam akp li bi bakan namaza yetişemeyecek diye namazı geç başlattı.din bu kadar mı oyuncak be imam efendiiiiiiii

• tövbeeee, işte böyle insanların beynini ele geçirmiş durumdalar

• winter has arrived..

0|0
    1|0
  • naber dostum?

0|0
    6|0
  • Vur amk şu Kılıçdaroğlu'nu derdim

2|0
    1|0
  • başbakanın kıymetni blmeyen ahmak topluluğu iştee

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• bir sözünün de arkasında dur derdim.Bahçeliye pkk ile görüştüğümüzü ispat edemeyen şerefsiz demişti şimdi mit başkanı imralıda.israil mavi marmaranın hesabını ödeyecek dedi esti gürledi,ortada sonuç yok.bdp lilerin dokunulmazlıkları kalkacak kimse teröristlerle kucaklaşamaz dedi kendisi şimdi imralıyla kucaklaştı.milli gelir artıyor diyor sadece sigaraya yapılan aylık zam ortalama 30 tl askeri ücretle aynı.doğalgazı,elektriği,toplu taşımayı,benzini vs saymıyorum.Birde bu adamlara 3 çocuk yapın diyor.Abdüllatif ŞENER'in bir sözü var.''Başbakanın ne söylediğine değil ne yaptığına bakın.Söylediğine ise tam tersini yapacağı için bir sonuca varmak için bakabilirsiniz.''der.Ama her şeye rağmen acımdan ölsem de oyum sayın başbakana.

2|0
    2|0
  • Baş danışman başbakanın odaya giriyor ve;

-Başbakanım kizlarsoruyordan mail geldi.

jkshadfkjlnsdşkfnşsd

5|4
    0|0
  • Aslında her ne kadar okumayacak olsada, kısada olsa bir şeyler söylemek isterim;, Ülkemiz üzerinde o kadar oyunlar dönerken, kimsenin cesaret edemediği her konunun üzerine korkmadan ona oy veren halkıyla omuz omuza yürüdüğü ve kimsenin kuklası olmadığını gösterdiği için teşekkürlerimi dile getirmek isterdim. Zaten zalime boyun eğmediği için 10 yıldır iktidarı göğüsleyen parti konumunda değil mi? Allah yar ve yardımcısı olsun.

Tabi böyle bir evlat yetiştirdiği için Tenzile Erdoğan'ı rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun.. :)

1|0
    1|0
  • Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste kendinizi üstün sanıyorsunuz sizler bir hiçsiniz bu ülkwnin cogunlukla müslümanlardan olustugunu bildiginiz icin hedef aldiniz ve tuttu gole maya calmak gibi birsey ye bakalim ye ulkenin asgari ucretle calisan gariban insanlarin parasini sen yersiz ama biz bunlari yemeyiz turkiye cahil değil insanlar sizin gibi cakma musluman olmadigindan senin gibi insanlara tepeden bakan ukala iki yuzlu birine kandilar ama biz yemeyiz bu arada her tûrk asker dogar simdi terk et burayı.

2|1
    2|0
  • 2|1
    1|0
  • Sayın başbakanım.

şu an için alternatifler arasında gerçekten gayet iyisiniz ancak;

1olarak bedelli askerlik konusundaki çalışmanızın yanlış olduğunu düşünüyorum.

2. olarakta taşeron sistem gerçekten adil bir sistem değil. devletin bunları önlemesi gerekirken desteklemesi üzücü.

3 havalaanı, garaj, ido ve dinlenme tesisi gibi yerlerde insanları mecbur durumda bırakıp yüksek fiyattan satış yapmalarını tekel altında olarak değerlendirip bu konuda bir tavan ücret politikası uygulamanız gerektiğini düşünüyorum.

Siz ne dersiniz bunlar hakkında?

0|1
    1|1
  • Hani o içeri attığın ve masum olduklarını senin de çok iyi bildiğin vatanseverler ve yazarlar var ya onların ah larının yerde kalmayacağının farkındasın zaten . Apo yu da çıkarmaya niyetin var ya hani çok fazla oluyorsun çok.

4|2
    1|1
  • Millet vekillerinin resmi kiralık son model araçları ve maasları adaletli gelir dagılımına dahil edilsin.

Doguda elektrigi kaçak kullananlara cezai islem uygulansın

Taşoran kölelik sistemi kaldırılsın

askeri ucret bi insanın bu agır zamlara göre yukseltilmesi

konularıni solemek istiyorum

1|0
    0|0
  • ALLAH için şu milleti kandırma.

5|2
    1|0
  • padişahım sen çok yaşa canım feda olsun sana...

1|1
    2|0
  • link sigarama karışma 1 liralık sigaraya 8 lira veriyoruz içiyorsam bu meredi var bir nedeni nokta koydum bitti

1|1
    2|0
    • Sigara içip içmememiz hükümetlerin umrunda değil. Zammın asıl nedeni ordan "gelecek vergiler."

• Evet acımaları gerekir ama acımıyorlar işte. Kaşıkla verip kepçeyle geri alıyorlar. Ve daha birçok olumsuzluklar...

Şayet imkanın varsa daha güzel bir ülkeye git; ve beni de götür lütfen. :)

• Turizmciyim her türlü gideri var :D fakat şu bir gerçek bu ülkede yaşamam olanaksız

• ''Anamızı .ktin''

4|1
    1|1
    • "Ananı da al git" derse şaşma... :))

• şu ana kadar ki gidişatın gözlemlediğim kadarıyla menderesinkiyle büyük benzerlikler gösteriyo :) şşşt anladın sen onu hadi bakiyim :)

2|1
    2|0
  • Yıldırım demirören yeteeerrr:/

1|0
    1|0
  • Kısa ve öz; DEF OL!

2|1
    2|0
  • uuh çok iyi de oldu,çok güzel iyi oldu tamam mı?

şimdi meselam türban olayını çok karıştırdılar

haa aralarında bir fark kaldı o farkınan çok güzel oldu

meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz ben bu şekil giyinirim bu bayan şu şekil giyinir? şu şekil giyinir ha hiç kimse hiç kimse karışmaya bi hakkı yok.özgürlüğü bidir.ha başörtü kurban olduğum ya resul allahtan gelebilir amma lakinki öyle değil eyyorlamam bu kadar

:D

1|0
    2|0
  • çok şey söylerdim de anlayacağından emin değilim :)

2|1
    2|0
  • nickimi okumasını ısterdım

1|3
    1|0
  • "bu ne kadar vergi amk? insaf lan insaf "

2|2
    1|0
  • BOP eşbaşkanıyım diyen bir adama ne söyleyebiliriz ki daha kendisi herşeyi söylüyor ekranlarda bizim birşey dememize gerek yok başbakanın gizlisi saklısı yok

1|1
    2|0
  • liberal olarak hakkında çekimserim ama bazı konularda fena da gitmiyorsun derdim ..

1|0
    1|1
  • Ona söylenecek laf o kadar çok ki o yüzden pek söylemek hoş olmayabilir :)

2|1
    2|0
  • sen mi büyüksün? hayır ben büyüğüm,ben,Yaşar usta link

0|0
    1|0
  • Bu sayfanın linkini Başbakan'ın mailine göndermeyi düşünüyorum. Buna mesajların içeriğine göre karar vereceğim. Ve şayet yollarsam; sizleri haberdar edeceğim.

KARDEŞ BİZİ BULAŞTIRMA ERGENEKONDAN ALDIRTCAN AMK :D

1|0
    1|0
    • :)))

(Herkes boş şeyler yazarsa göndermem...)

• ya amk şimdi konusturtma benı :D netten araştırdıgın mail adresi basbakanınmı sanıyorsun sen :D

• başbakana geçirmece yaptım sildiler. ühü ühü ühü

0|0
    0|0
  • Din nedir derim.. sonuçta kesin ezberlemiştir onu ama olsun en azından bakarım kendi cümlelerini kurabiliyormu diye :)

0|0
    0|0
  • sayın başbakanım sizi görmek büyük bir şeref , çok severim başbakanı bu kadar insanın sevmemesine rağmen

1|0
    2|1
  • Taksi durakları çok klişeleşti, bilgi toplumundayız artık, bilişime önem göstersin, yani KS'ye gelsin çay içmeye

0|0
    1|0
  • Ne yalan söyleyeyim AKPye oy vermesesem de başbakanımızı seviyorum. Delikanlı adam. Ama çevresindeki cidden çakal, kemirgen, yavşak.

1|0
    2|3
  • sen nedan bena boyle yaptın :D

0|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...