Sizce stephen curry nba tarihinin en becerikli oyuncusumu?

Yetenek ayrı en iyi olmak ayrıdır ama beceri bambaşkadır sizinde görüşlerinizi merak ediyorum stephen curry nba in en becerikli oyuncusumudur bana sorarsanız öyle bu kadar fiziksel dezzavantajının olmasına rapmen nba tarihinin en becerikli yaratıcı oyuncusudur

• Evet
    50% (3)33% (4)39% (7)Oy Ver
  • hayır
    50% (3)67% (8)61% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cok yaratici
    Cok buyuk fiziksel - si var
    Ama deli yetenek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya o kadar oyuncu varken stephen curry'i nasıl tarihin en yeteneklisi yapıyosun hayret yemin ediyorum hayretttt. Sorman bile hata. Sen en iyisi basketboldan uzak dur bir kadın bile senden daha çok biliyo basketi

0|0
    0|0
    • :) en yeteneklisi demedimki becerikli dedim beceri ayrı yetenek ayrı:)

• en mi bilmem ama çok tatlı onu biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Evet aslinda..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence LeBron

0|0
    0|0
    • Beceri cok farklı bir olay snn dediğin olaya girersek anthony davis lebronum üstünde :)

• Her bakımdan deyince beceri içine girmiyor mu? Bunu kavrayamiyormusun da hala yetenek ayrı beceri ayrı diyorsun
      Davis pivot, pivotla forveti kiyaslayacaksan başka birine yaz çünkü bana komik geliyor
      Cevaba dikkat edersen #bence dedim
      Sana gore curry olabilir burada soru soruyorsan cevaplara saygı duyacaksin, senin düşüncen de
      olmayana tavır takinmayacaksin

• Kanka konu cok farklı yöne kayıyo beceri ayrıdır yetenek ayrıdır tamam sence lebron olabiliri sıkıntı yok ama ikisini aynı yere koyma anthony davis le lebron kıyazlanmasa currylede lebronu kıyaslamak saçma ozmn biri oyun kurucu biri 3-4 oynayan combo forward oyun merkezlide olsa

• Hayır tabiki daha bir sene iyi oynadı diye böyle şeyler söylemek çok saçma geçtiğimiz yıllarda jeremy Lin'de harikalar yaratıyodu ama fos oldu söndü kimse LeBron olamaz :D

0|0
    0|0
    • Kanka sorum yanlış anlaşılıyo en iyi demiyorum veya en dominant şu an nba en iyi oyuncusu lebron en dominantı anthony davistir bütük ihtimalle ama olay o değil en becerikli yetenek ayrı beceri ayrı o anlamda sordum lwbron cok becerikli bir adam değil vurur omzu girer veya yarı saha oyunuNa sıkışınca oyun cok iyi görünmez c 2 c bir adam yani

• Kanka curry cok farklı bu ilk senesi değil sadece takım olarak ilk şampiyonluğı her zaman burdaydı adam zaten bu istatistiklerden daha iyide istatistik yaptığı sezonlar var olay o değil ben oyununa seriyede konusmuyorum benim söylememim başarıda değil lebronun da 40 sayıya yakın orTalamadı inandırıcı değil aç bak oMn anthony davis gsw seriesinde ne gibi bir istatistik tutturmuş olay takımda bitiyo gsw curry bağlı değilki takım iyi 32 dk ort seOnda oynağı dk ben beceriklilikten bahsettim mvp veya en başarılı oyuncu olarak felan değil lebron nba en iyi 50 giricek ama bu loserlıkla hiç bir zmn zirveye yakın jordana yaklaşamaz jordan 40 yaptığında yanında değerli parçalarla yaptı onu lebronun yanında öyle adamlar olsa ki dallas serisini hatırlıyoruz olsada tamam kendini geliştirdi ama hiç bir smn bütüklerle kıyaslanmıcak o seviyede şu an faal tim duncan ve kobe var ama sunu söyliyim ad23 oyun kurallarını değiştircek bir basketbolcu cidden dk kısıtlaması felan gelirse şaşırma

• dostum haklısın ben fazla bir bilgim yok açıkçası LeBron hastası biri olduğum için takip ettim sadece ama lebron hakkındaki görüşüne katılmıyorum. davis gerçekten çok çok iyi bir oyuncu ama öyle bir kural gelmez bence orası nba ne oyuncular gördük biz davis gibi ama lebrona gerçekten acıyorum o kadar istemesine rağmen ırıving ve love gibi bencil oyuncular yüzünden kaybettiler seriyi

• Değil ama olma imkanı olan sayılı basketçilerden :D

0|0
    0|0
  • Jordan, Magic Johnson, Lebron ve daha niceleri...

0|0
    0|0
  • Jordan varken peehh

0|0
    0|0
Yükleniyor...